| madalin150 a întrebat:

Funda si vot
Buna TPU!
In urma cu 1 luna jumate am cunoscut o fata, acea fata este de la mine din liceu, clasa 9 iar eu sunt clasa a 11-a, in acest timp ne.am vazut doar o singura daca pe holul liceului, dar doar din privire, atunci nu aveam aceste sentimente, zodia ei este pesti, eu sunt balanta, in acest timp cat am vorbit.glumit etc., s. a indragostit de mine, si eu de ea. mi. a spus ca ma iubeste etc.si peste cateva zile incepem scoala, si vrea sa ma vada.deci eu o cunosc doar din privire, am vorbit cu ea doar pe mess, si putin la tel.nu stiu ce sa fac cand oa sa ma intalnesc cu ea la liceu, stiu ca iti plac tradafirii galbeni.
vreau niste idei ce sa fac?
multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dariaelena a răspuns:

Vb cu ea...cumpara'i un trandafir galben daca e preferatul ei, va fi surprinsa