| Capatina_Bogdan_1997 a întrebat:

Lume ajutati-ma, va rooog! Am dato rau in bara!sad Eu sunt impreuna cu o fata pe care o iubesc enorm nu atractie, chiar iubire dar in seara asta am dato-n masa de treaba. este o fata care mi-a cerut nr etc si de 2 zile vb incontinu cu mine si mi-a zis ca s-a indragostit rau de mine si atunci era sa o insel pe iubita mea, am simtit o mica atractie pentru fata acea din cauza lipsei iubitei mele crying Ma ajutati...va rooog, a da app i-am zis si ma simt foarte distrus pentru ca am avut acel moment de slabiciune si am simtit o atractie crying! care e parerea voastra? sunt un dobitoc fara inima, asa-i? sad Scz ca v-am plictisit cu povestea mea, ajutati-ma dati-mi un sfat. multumesc anticipat, dau funda si scuze pentru gresei!

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrAlex a răspuns:

Parerea mea,
Acea fata incearca doar sa te desparta de actuala. Ce are fata asta are si prietena tawinking Incearca sa o impaci si poate o sa te ierte

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru MrAlex):

Ns mult frate dar nu-i asa de usor sad.Ea inseamna chiar totu pentru mine, doar ia mi-a ramas! Si nu vrau so pierd. oricum mersi de sfat;(

Răspuns utilizator avertizat
| Spex188 a răspuns:

Tu decizi cu care vrei sa fii si pe care sa o dai la gunoi.

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru Spex188):

Cu iubita actuala...normal dar nu stiu daca ma va mai axcepta

| Spex188 a răspuns:

Tot ce poti sa faci e sa speri ca are suflet bun.

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru Spex188):

Are suflet bun...ma iertatwinking

| LolitaHaze a răspuns:

Încearcă să o îndepărtezi pe acea fată. Trebuie să fi fidel față de iubita ta. Nu îi spune iubitei tale ce s-a întâmplat, dar fii atent la cealaltă fată să nu se bage în relația voastră.

fundă?

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru LolitaHaze):

I-am spus dejasad O sa incerc sa-i arat ca doar pe ea o iubesc!

| Mufilici a răspuns:

Tipa aceea nu este indragostita de tine, poate este doar geloasa ca pe ea nu o poate iubi cineva caruia sa nu ii pese doar de fizic. Despre prietena ta, se simte cu siguranta rau, poate usor tradata, incearca sa ii arati ca iti pare rau, fi dulce cu ea, scoate-o in oras, joaca-te cu ea._. arata-i ca ea este singura fata din inima ta, ca este cea mai importanta si ca in acelasi timp, desi ai gresit, o iubesti. Ceea ce ai facut nu este nici chiar foarte grav, adica bine, daca este genul de fata geloasa, este putin grav faptul ca ai vorbit cu alta fata umm un timp mai lungut, dar e in regula, a gresi e omeneste.
Deci, capul sus si demonstreaza-i ca o meriti >:d

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru Mufilici):

Nu...fata aia chiar ma place, nu stie ca am iubita!

| Capatina_Bogdan_1997 explică (pentru Mufilici):

Va multumesc tuturor...winking I-am povestit si ma inteles si inca ma iubeste love struck, la inceput a fost trista dar dupa si-a revenit si m-a iertat, va multumesc la toti, mai ales tie deci ai fundawinking