| Erik_7239 a întrebat:

Funda + Vot = Cum o fac pe fost prietena sa fie geloasa, sa vad daca intr-adevar mai tine la mine?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Risti sa o pierzi daca faci asta. poti pune o prietena sa te sune cand esti cu ea si sa vb cu tipa aia la tel sa razi... dar o va afecta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa apelezi la gelozie oricum singur iti dai seama daca te iubeste sau nu.

| gigiro a răspuns:

Pai ce interes ai, de ce sa mai dezgropi mortii?

| kiss a răspuns:

S-ar putea sa se supere, stii cum sunt fetele. poti sa iti dai seama daca te iubeste sau nu altfel, felul ei de a fi, comportamentul ei fata de tine, lucrurile astea iti pot arata ce simte de fapt. nu incerca sa o faci geloasa, fetele reactioneaza mult mai diferit decat baietii, indiferent de intentiile tale, de scopul pentru faci asta. bafta

| Debb a răspuns:

Sa iti petreci timpul cu alte fete si fa in asa fel incat ea sa stie asta. Nu ar fi mai simplu sa o intrebi?!

| Cory_1336 a răspuns:

Iesi cu alta fata si vezi atunci ce reactie va avea