| 1mist3r a întrebat:

Ce subiecte de discutie ati putea sa-mi dati? ca sa vb cu o prietena mai mult care o iubesc? ea spune sa nu vorbim, ca nu avem ce vbi, suntem in aceeasi clasastraight face si nu prea stiu ce sa mai vb cu eastraight face, am fost impreuna si ne-am despartit, si nu am renuntat la eastraight face, dar nu vreau sa vada ca inca nu am renuntat ca nu ar mai vbi deloc cu minestraight face, Funda:X

1 răspuns:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Vorbiti despre pasiunile voastre,despre ceea ce va place in general,despre muzica,sport,filme,colegi, facebook, orice!
Bye!