| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Va rog sa cititi si sa ma ajutati. Funt disperata!cryingSunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ 2 luni.Totul era perfect pana aseara.(noi am mai fost impreuna si il iubesc si ma iubeste)Nu stiu cum a venit vorba de "a-si bate joc" si l-am intrebat"pai ce u vrei sa-ti bati joc de mine?" si el a zis"uite mai intrebi de ce ne despartim" eu i-am zis ca stiu ca ma iubeste si ca-l iubesc si a spus"da da sigur" si mi-a inchis.L-am sunat mi-a raspuns i-am zis ca-mi pare rau si ca nu voiam sa fie asa si ca-l iubesc mult, iar el mi-a spus sa nu mai plang sa uit sa nu mai zic prostii din alea si ca ma iubeste mult si ca ma pupa, si se duce sa doarma doar daca ma linistesc.I-am zis ca m-am linistit si l-am lasat sa se culce si mi-a spus sa-l sun azi pe 12:30 sa ne intalnim dar are telefonul inchis sau si-a schimbat nr-ul.Nu stiu ce sa fac sunt la liceu(cls a11a) nu pot sa invat nu pot sa fac nimic, sunt disperata!cryingsper ca ati inteles ce am scris si sper sa ma puteti ajuta fiindca nu ma mai pot opri din planssadMultumesc frumos tuturor celor ce ma vor ajuta!

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Nu isi bate joc de tine dar nici nu e departe de asta. Iar tu...ce naiba de intrebare a fost aia? Tu in 2 luni nu ti-ai dat seama daca isi bate sau nu joc? Oricum, cand se mai intampla faze de genul asta nu il mai cauta atata. daca are telefonul inchis foarte bine. Lasa-l asa. Nu mai dramatiza atata totul. Or sa mai fie si alti barbati. Plus ca nimanui nu-i place sa aiba un partener care e mereu acolo si se da de ceasul mortii de cate ori exista vreo cearta. Man up! Probabil ca intre timp te-a sunat si esti ok dar data viitoare tine-ti si tu telefonul inchis, sau nu raspunde imediat. Nu mai fi asa de disponibila. E mai bine pe termen lung. A si da, nu mai pune intrebari puerile.

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna.
In primul rand asta tine de maturitate.
Incearca sa folosesti alte cuvinte si sa nu gasesti motive banale de cearta care pot sa va afecteze relatia. Incearca sa fi mai calma si sa nu-i arati atat de mult ca iti pasa.
are telefonul inchis. poate sa fie multe motive: ori n-are chef sa vorbeasca cu cineva anume, ori cu nimeni, ori n-are baterie, etc.
Nu te mai ingrijora atat.

| misu a răspuns:

Nu te ai maturizat inca? nu ns au terminat baietii.lasa l dracu

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html