| anonim_4396 a întrebat:

Ahhhhhh, ma place dar nu face nimic phbbbbt
numai suport...eu il plac mult, si as vrea sa fiu cu el. Dar a spus ca el nu vrea sa fie cu mine ca stie ca ne vom certa si numai ramanem prieteni.
Eu asta i-am scris pe messenger ca in rest nu prea vorbim decat buna si chestii deci:
eu chiar sunt afectata de tot ce tine subiectul : TU! si... nu stiu daca vrei sa fii cu mine pana la urma sau nu... dar daca ar fi ceva as vrea sa fie sigur adica vrei sigur sau nu! vreau sa stiu si eu ce am de facut, ce ar fi mai bine sa fac. sa iti fie si tie bine, eu as vrea sa stau cu tine mereu. sa fim amandoi! eu chiar vreau, dar e complicat! vreau sa stiu si parerea ta, la scoala nu prea vorbim si e f greu
stiu, vreau cam multe. dar vorbesc foarte serios. asa eu numai vreau sa continui! trebuie sa stiu ce vrei si tu si ce ar fi mai bine.
numai suport! sincer deja e prea mult pentru mine! nu ma mai pot concentra la nimic! intra sh zi ce vrei sa fie intre noi! pentru ca mie mi se pare normal ca atunci cand placi o persoana sa vrea sa stai cu ea tot timpul si tu zici ca vrei sa fim doar prieteni ca ne certam, tu deja te gandesti la sfarsit? pe bune numai pot asa. trebuie sa stiu!

Credeti ca e bine? Pe mess ma baga in seama, cand fac conferinte si el nu prea intra zice ca a intrat pentru mine ...deci ma place dar eu chia rnumai pot, vreau sa stau cu el, sa fim impreuna!
Macar sa-mi ia apararea acolo, nu face decat sa se uite la mine.
Sfaturi

4 răspunsuri:
| OneMoreGirl a răspuns:

(... Problemutzaaa...greaaa.
Spune-i asa cum ai scris mai sus...risca... Daca nu risti, nu castigi.

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
M-am aflat intr-o situatie asemanatoare.
E bine ca i-ai spus ceea ce simti si vrei.
E clar ca te place, dar nu cum il placi tu.
Probabil ca el nu vrea sa aiba relatii si ca sa nu te faca sa suferi.
Incearca sa aveti o disutie seriosa in care sa il m-ai intrebi o data daca chiar nu vrea sa fiti impreuna.
Daca nu vrea va trebui sa mergi m-ai departe.
E nasol...
Chiar sper sa vrea [-o<
Iti doresc un mare mare mare succes!
Pa, pa :*.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca el nu iti zice ce simte atunci e nehotarat dativa o intalnire vorbiti calm fi-ti draguti ascultal spui ca vrei sa fii cu el si el ce vrea asa te raneste

| zapacitadeni a răspuns:

Stiu cum te simti...trebuie sa ii dai un timp sa se gandeasca.

love struck