| ionicabubulina112112 a întrebat:

Gagiul meu are o fantezie cu sexul in bucatarie.Problema e ca stam fiecare cu colegii de apartament si n-am cum sa-l satisfac.Merita sa inchiriem un apartament doar pentru asta?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori când sunt plecați colegii ori plecați și voi un weekend undeva și închiriați un airbnb în loc de hotel

| Sofer a răspuns:

Găsiți voi vreo metoda sa rămâneți singuri sa puteți face sex în bucătărie. Pe colțar și pe masa.

| alina2k18 a răspuns:

Zi-le colegilor sa iasa in parc 2-3 ore si ramaneti singurei sa va faceti treabawinking

| danaieladaniela a răspuns:

Eu zic ca da, se meria.
Dar nu face chestia asta doar ca sa il satisfaci pe el.

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca, poti sa i indellinesti această fantezie sexuală doar cu acordul tau, în cazul în care tu iti doresti asta, nu numai să l faci pe el fericit.

| AlexandruInu a răspuns:

Serios,da scoate-i afara, stai sa inchiriezi un apartament pentru jumatate, o ora pentru o fantezie. Dar mai important tu esti in regula cu lucrul acesta? Si nu, nu merita.

| EoTl a răspuns:

Pai decat el se satisface? Zic ca nu merita.

| GabrielZane123 a răspuns:

Nu merită să inchiriezi un apartament. Mai ușor ar fi să gasiti un hotel la care se poate sta câteva ore și să vă cazați acolo deoarece nu sunt scumpe. Cam 20 de lei ora pe persoana dacă nu ma insel.