| anonim_4396 a întrebat:

Grosimea ideala a penisului?

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ca circunferinta 12 cm este ideala!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza studiilor, cercetarilor, a masuratorilor si a experimentelor a reiesit ca majoritatea femeilor prefera un penis de 15-16 cm lungime si cu circumferinta in jur de 12 cm. Acceseazasi citeste cele prezentatesi precizate in urmatorul link : http://unica.md/......-femeilor/

| Freya1 a răspuns:

Cred ca deja ai o obsesie.In ritmul asta cred ca o sa fuga fetele de tine si sincer nu pentru ce ai in pantaloni ci in cap.

| AnonImOO000 a răspuns (pentru Freya1):

N-ai idee ce complexati sunt toti barbatii de marimea lor.

| Freya1 a răspuns (pentru AnonImOO000):

Nu toti...Sunt pe care ii doare in "marime" de cat le masoara...

| Emilian65 a răspuns:

Cel cu circumferinta de 12-13 cm.

| ARar2805 a răspuns:

Cam 4.5-5 cm (diametru, nu circumferinta)