| cristina_9394 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat de care imi place sa ma baga in seamna? Ps:Stie ca il placstraight face

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Nu mai parea interesata lasa-l pe el sa faca acest lucru happy O sa vezi ca totul se va schimbakiss

3 răspunsuri:
| cristy_4404 a răspuns:

El stie ca tu il placi si poate de asta face asa ia nu il mai baga ceva vreme in seama decat buna si atat si ai sa vezi cum se schimba roata o sa isi puna intrebarea da de ce oare x nu se mai poarta cum faceai de obicei si o sa se bage el in seama cu tine asta daca si el te place pe tine la mine tine de fiecare data incearca nu ai ce pierde.Succes

| Dan_Tm a răspuns:

Esti sigura ca stie? straight face Daca el nu te baga in seama, baga-te tu happy. Stai pe langa el si vorbeste-i ca sa te observe si apoi retrage-te putin si lasa-l sa vina dupa tinehappy iar daca nu iti iese din prima, mai incearca o data ca poate nu a fost atent :p happy

| steph99 a răspuns:

Zambeste-i mereu... Tinteste-l cu priviri provocatoare. La mine tine xD