| JosePpPp a întrebat:

Hei, am 17 ani si am facut sex anal cu iubita mea fiind virgin. Si tot nu s-a rupt ata. Is inca virgin?laughing)

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Degeaba! Dacă tot n-ai gustat puțin de acolo... virginule.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

Puțin Ă căcat cum ar spune Vadim sau Dinescu.

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vadim, îl ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am facut sex anal iubitei mele nu am facut sex anal cu iubita ca se intelege strapp-on si nu mai esti virgin rectal

| SirGilbert a răspuns:

Potrivit DEX-ului virgin este cel care nu a avut niciodată relații sexuale. Dupa ce ai zis tu, relatie sexuala ai avut cu iubita ta. Putea sa fie si oral, ca tot relatie sexuala era.

Asa ca te poti declara oficial dezvirginat!

| GutuvanMorgan a răspuns:

Altii au ata si la 45 de ani, si au copii. Felicitari ca ti-ai ajutat prietena sa se cace mai gros. ewwwwwww

| NoisyDream a răspuns:

Ti-a dat la buci "iubita"? Nu mai esti virgin frate! Ata o poti taia singur cu cutitu in baie daca te incurca tongue

| Raul5765578 a răspuns:

De la primul cotact sexual nu mai esti virgin