| Cllaudiu a întrebat:

Hei, am avut o relatie de 8 luni de zile. Acum ca m-am despartit de fata si imi este mult mai bine, adica de la un timp nu o mai suportam dar ea tot insista sa ne impacam, ca sa scap de ea m-am culcat cu alta si am i-am spus verde-n fata. ( da, stiu ca o sa spuneti ca sunt bou ) Acum s-a batut cu tipa cealalta laughing de fapt a batut-o si iar nu ma lasa in pace. Cum dracu sa scap de ea?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E obsedata de tine fata si tu in calitate de prieten al tipei batute trebuia sa iei masuri sau ce, ti-e frica sa nu te bata si pe tine?

| Cllaudiu explică (pentru mona):

Pai nu sunt prieten cu cea pe care a batut-o, eu doar m-am folosit de ea. De fapt, a batut-o a treia zi dupa ce i-am spus, tipa batuta a zis ca nu mai vrea sa stea cu mine oh go on.

| mona a răspuns (pentru Cllaudiu):

Asa deci, dar gandeste te ca poate vei fi implicat intr-o relatie in viitorul apropiat si poate respectiva va fi batuta... oricum nu stiu cum scapi asa usor de ea

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ii spui pe un ton calm ca vrei sa te lase in pace, iar daca nu te va lasa ignor-o! Daca o ignori se va plictisi lau n momen dat!
O zi buna!

| Cleopa a răspuns:

S-a indragostit fata de tine si tu o refuzi? dar nah...nu stiu, explica-i ca ea pentru tine nu mai inseamna nimic, iar daca ea mai vrea cu tine o relatie atunci accepti dar o sa te porti cu ea in cel mai urat fel...

| justmisterious a răspuns:

Ii spui frumos ca nu te mai intereseaza si ca e penibila cand se umileste asabig grin

| FckYeah a răspuns:

Dai la fofik incontinuu daca e asa dornica.winking

| Stefanste720 a răspuns:

Nu mai incerca sa scapi de ea tine-o din scurt ca roata de rezerva la caruta laughing)laughing)

| CristinaEduard18 a răspuns:

Pai fata tine la tine! eu cred ca ar trebui sa vorbesti foarte serios cu ea.sa-i spui care e treaba, ca nu mai vrei sa fi cu ea.ca iubesti pe altcineva! sau e obsedata! parerea mea

| DieloveRs a răspuns:

Eu ii carpeam doua peste bot happy.Ma rog. Incearca sa-i explici daca nu intelege insemna ca fata chiar te iubeste...