| eelvira7 a întrebat:

Hei happy

Am facut dragoste PROTEJAT si la un moment dat s-a auzit un sunet si pe prezervativ a aparut un lichid alb. Nu stiu daca a fost orgasmul meu sau sperma partenerului. Astept raspuns. Multumiri anticipate happy!

Răspuns Câştigător
| onik91 a răspuns:

O spartura poate fi minuscula, nu intotdeauna se vede cu ochiul liber... stiu ca suna un pic ciudat, dar cand mai aveti nelamuriri, unul din voi poate sufla aer in prezervativ...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si de ce nu a verificat prezervativul?
Posibil sa se fi spart!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-am idee ce "sunet" aţi auzit voi!
NU eram acolo =))

Oricum, prezervativul trebuie VERIFICAT după actul sexual ( ca să nu fie rupt )!

Vezi alte detalii în răspunsul anterior - vezi linkul de mai jos...
http://www.tpu.ro/......ntruatiei/

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Ade1996 a răspuns:

Pai, un sunet...probabil s-a spart prezervativul. Trebuie sa stii exact de la ce a fost sunetul. De ce nu ai verificat sa vezi daca nu cumva s-a spart? Era cea mai sigura cale de a afla

| eelvira7 explică:

Nu,prezervativul era intact.

| onik91 a răspuns (pentru eelvira7):

O spartura poate fi minuscula, nu intotdeauna se vede cu ochiul liber... stiu ca suna un pic ciudat, dar cand mai aveti nelamuriri, unul din voi poate sufla aer in prezervativ...