| EvelinaAndreea123456 a întrebat:

Hei! Am fost impreuna cu un baiat si acum de cand ne-am despartit am auzit ca se lauda la prietenii lui ca am facut sex cu el si alta chestii.Cum as putea sa ii inchid gura, mai ales ca daca vor afla ai mei voi avea probleme mari!?

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

Am citit și restul întrebărilor tale.
Sfatul meu : niciodată, indiferent de ce spune( că s-a schimbat, că te iubește, că a realizat niște lucruri, etc) să nu te împaci cu el -> o să fie DOAR minciuni ca să facă iar sex cu tine și să își bată joc de tine.
Ești extrem de naivă, deci elimină de tot ideea de a te mai împăca vreodată cu el.
Știu că ești puțin obsedată de el și că ziceai că îl iubești și toate cele, dar o să îți găsești altul.
Dacă rămâi obsedată o să suferi.

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu se lauda ci este doar adevarul. Daca nu era asa nu postai aici. La chestia cu parintii trebuia sa te gandesti inainte sa faci sex cu el, nu după. Asta e, cand capul iti stă pe pernă.

| Adry05 a răspuns:

Dacă chiar ai făcut-o ai putea și tu să-i faci rău la rându tău și să spui tuturor despre cât de prost e la pat și alte lucruri de astea laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le tuturor ca a-ti incercat, dar baiatul are un cuc atat de mic, care s-a blegit si nu a fost capabil de nimic.
Ca atare, poti inca dovedii tuturor ca esti intacta (virgina).

| mihai69 a răspuns:

Îi spui cu gingășie că dacă se mai laudă cu asta, o să ai grijă să afle toate fetele din școală ce puță mică are!

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Trebuia să te gândești la părinții tăi atunci când ai acceptat să fii cu el.
Oricum pe viitor ai grijă cu cine umbli.

| alina2k18 a răspuns:

''Cum as putea sa ii inchid gura ''
Eu le ziceam tuturor prietenilor lui ca o are mica si nu a fost in stare de nimic laughing abia a dat o labica moale si ala a fostwinking si oricum nu ti-a placut laughing

| Dalmore a răspuns:

Mai bine curvuliță decât frustrată ca Plato. Ignoră-i și atât. Nu are nicio dovadă și tu poți spune oricând că o are mică. Dar mai bine treci peste. Tipul e imatur și josnic, nu merită atenție, doar maxim o flegma în ochi.

| Adry05 a răspuns (pentru Dalmore):

Că o are mică e cam aiurea că dacă nu e cazu poate să dovedească sau cei care știu s-o facă pe ea de râs că minte laughing mai bine îi inventează fetișuri și obiceiuri dubioase că pe alea n-are cum să le infirme

| Dalmore a răspuns (pentru Adry05):

Dacă e genul ăla de tip cu prieteni bullies, orice zice o sa fie atacată și acuzată de mizerii.

Mai bine sa zică că nu-și dădea drumul dacă nu se uita la o poza cu picioarele Arianei Grande sau ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar a fost bine când ai stat cu picioare desfăcute? Acum ți-e frica ca să nu afle ai tai. Trebuia sa te gândești înainte sa duci veverița la ghindă și mai ales cu cine. Acum va rog TPU, ajutați-mă! Iar dacă știi vorba "gura lumii nu o poți închide." La fel și gura fostului tău iubit. Pe viitor învață să nu mai cedezi atât de ușor în fața unor fraieri care caută numai sex.

| EvelinaAndreea123456 explică (pentru anonim_4396):

Acum mi-am dat seama ce fel de om e, un gunoi.

| acerr a răspuns (pentru anonim_4396):

SI ce daca a facut sex? si ce daca o barfeste? sa fie tare si ala e un nesimtit, oamenii mai fac si sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuză-mă că te întreb, dar de unde ştii tu că "saliva după un bad boy"?
Te-ai gândit că poate îşi juca rolul de "băiat bun" foarte bine sau suficient de bine încât să fie credibil în faţa unei fetiţe naive?
Am văzut că tot urmăreşti întrebările de genul ăsta şi nu eziţi niciodată, din câte am observat, să jigneşti.Crezi că îndrepţi cumva situaţia dacă faci fetele "toalete publice" (cred că ai tu un fetish cu toaletele), panarame ieftine, c☆rve etc. şi pe băieţi mai ştiu eu cum? Nu faci altceva decât să arăţi cât de frustrat eşti, altfel nu îmi explic de ce ai arunca cu asemenea jigniri.
Şi dacă e adevărat ce a zis Dalmore1996 mai jos,e trist,e chiar foarte trist.(şi puţin înfricoşător părerea mea,puţin mai mult chiar)
Înainte,pot spune că aveam o părere bună despre tine, chiar dacă nu eram de acord cu tot ce spuneai tu pe aici, dar uite că mi-am schimbat-o.
Nu ştiu câţi ani ai, dar oricum, peste 20 tot cred că ai deci e cam tragică situaţia ta.Să stai pe un site ca să urmăreşti întrebările la fel ca şi asta ca să arunci cu noroi în copii şi nu numai e cam......naşpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pai e cam vina ei daca a fost naivã, ar fi trebuit sa stie dinainte si sa nu se lase foarte usor. "
Şi pentru că a fost vina ei trebuie făcută în toate felurile sau cum? Ţi se pare asta o rezolvare? Cu ce o ajută pe ea dacă pune o întrebare aici în care cere ajutor şi vine cineva şi o face c☆rvă sau toaletă? Poate chiar mai rău îi face.Sunt unii mai sensibili care pun la suflet chiar şi comentariile din mediul virtual, chiar şi cele de pe TPU(ceea ce este destul de tragic având în vedere ce specimene mai sunt şi pe aici).
"Sau nah, sa primeasca o educatie calumea de la Mumãsa. Dar cum si aia a fost o panarama, ce sa-i ceri."
Nu eşti tu în măsură să o faci pe mama ei panaramă. Ştii cumva ceva despre ea? Nu cred.
"Dalmore aia minte de ingheata apele, asa mai isi imagineaza ea in sinea ei pentru a se simti bine"
Nu am eu de unde să ştiu cine minte şi cine nu, dar tind să cred că e adevărat ce a spus.Am zis doar că ar fi trist dacă ar fi chiar aşa cum a zis ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trist, ce pot să spun mai mult.Nu ştiu exact ce s-a întâmplat/ce se mai întâmplă pe chat-ul ăla, nici nu mă interesează, de-aia nici nu am vrut şi nici acum nu vreau să intru acolo, ştiu doar din auzite unele lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu pot sa zic ca te cataloghez drept "curva" Dar nu in sens negativ(bine in sens ca nu as accepta sa iau de sotie una ca tine.) sau sa te judec, Probabil ai motivele tale pentru care esti asa. Dupã mine vezi sexul doar ca placere fizica, intr-un mod de baza agresiv si animalic din cauza unor motive psihologice formate inca de la primul "contact sexual".
Plato are niste scopuri bune, dar e imposibil sa-ti schimbe cineva drastic mentalitatea doar prin niste simple raspunsuri date pe un site ca ãsta. Practic te accept asa cum esti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai lua de soție una ca mine? sad
De ce? Conteaza atat de mult numărul de parteneri de dinaintea ta?
Probabil.
Nu accepta lucruri defecte când poți ținti spre ceva mai bun.Bine,tu nu poți ținti spre ceva mai bun, dar ideea de baza rămâne.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aw
Am un heartbrake broken heart când ma gândesc ca esti vulnerabila fata de vorbele mele.
Dinaintea mea? Conteaza sa stiu, in plus conteaza mai mult cei prezenti, dar cum eu nu constitui un personaj oarecum importanta pentru tine, de ce sa ma chinui sa te cunosc mai mult decât sexual? Ar fi o pierdere de vreme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți place prea mult emoji-ul ăla.
Cui îi pasa dacă sunt 2, 3 sau 10? Sau mai mulți?laughing
Dacă faci sex cu mine nu înseamnă ca ma cunoști sexual.

| acerr a răspuns:

Darga trebuie sa retii ca barbatii sunt magari! si nu trebuie sa iti pese ca te povestete,poate ai fost prima fata in viata lui, si nu mai poate de fericire, trebuie sa spuna, da l naibii, acum iti dai seama ce e de capul lui, adica nimic,

| acerr a răspuns:

Asta nu e o noutate, sunt oameni care stau impreuna 10, 20 ani,si dupa despartire tot asta se intampla, se barfesc, si spun tuturor cunscutilor chestii de familie, se blameaza reciproc, chipurile unul e bun si celaltalt vai si amar ..asa e si cu tine, baietilor le place barfa

| llleo a răspuns:

Nu i poti inchide gura. s-a intamplat, asta este. accepta prezentu' asa cum este si asuma ti ceea ce ai facut. mergi mai departe chiar daca adevarul se va răspândi si vor afla si parintii tai. cu bune si cu rele in viata.
Spor.

| M1989 a răspuns:

Tu trebuie sa fi linistita sufleteste in primul rand.El daca a facut asta a dat dovada de un barbat las. In legatura cu faptul ca vor afla parinti tai, depinde si de varsta pe care o ai, si in acelasi timp ar trebui sa fie intelegatori. Nu este capat de tara ca nu mai esti dominisoara. Tot ce conteaza este tu sa fi bine cu tine. O zi frumoasa!

| EvelinaAndreea123456 explică:

Fura prea mult curent asta.

| Tolby a răspuns:

Băi! Dacă tu știi că nu ai făcut-o. Atunci nu ai de ce te teme! În caz că află ai tăi, spune-le ce s-a întâmplat.dar mai înflorit(spune-le că e cv disperat care te bate la cap continuu și că încerci să-l eviți cât poți, iar el observă că vrea să-l eviți și de ciudă că nu te poate avea își însușește toate partidele pe care nu le-a avut cu tine!). Un bărbat adevărat nu se laudă cu ceva ce nu a făcut. Doar labagii fac asta!