| anonim_4396 a întrebat:

Hei... am intalnit un baiat acum ceva vreme. El este din alt oras. Mi-a cerut nr, id, fb, etc., dar sad vad ca nu prea vorbim. Adica, cat am fost in oras la el, stateam mereu cu el si a zis ca o sa treaca si pe la mine prin oras. Tot asteptam sa ma bage el in seama p mess, dar pana la urma l-am bagat eu. Si de atunci nu am mai vorbit. Voi ce ziceti, sa astept sa ma bage si el in seama, sau sa mai incerc si eu?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tu ai incercat dar tipul pare neinteresat deocamdata, lasa-l pe el sa ia legatura cu tine

| ynna93 a răspuns:

Tu deja ai facut o incercare in a vorbi cu el daca el nu te baga in seama nu-i nimic, lasa-l pe el sa intre in vorba cu tine
P.S: fii si tu mai rece cand intra in vorba cu tine.

| τττ a răspuns:

Draga mea, inseamna ca baiatul asta nu are chef de o relatie stabila.Imi pare rau ca spun asta, dar el te nu te considera decat o amica. Logic vorbind, baiatul trebuie sa abordeze fata, nu?

| LittleEvil666 a răspuns:

Buna sincer sa zic realtiile la distanta nu prea merg sau relatiile de tip facebook/messenger/telefon pentru ca mai devreme sau mai tarziu vei simtii lipsa acelei persoane si cu timpul va duce la racirea acelui sentiment.
Iti sugerez sa al lasi in pace si daca nu te mai baga sincer nu face o drama din asta pentru ca exista multi baieti(dar ai grija pe cine alegi) care pot sa faca o fata fericita si sa o iubesca.
Si o mica intrebare am eu pentru tine daca nu te superi.
Cati ani ai?

| Viorel1991 a răspuns:

Eu am iubita din alt oras chiar la mare distanta si imi dau seama in ce situatie esti in privinta asta! Daca el nu te baga in seama inseamna ca nu e foarte interesat de tine si va accepta o noua oportunitate daca i se va ivi. Timpul se scurge, ocaziile vin si trec. asa ca nu sta pe ganduri! Fa ceea ce simti! Bafta

| TheAlyNNN a răspuns:

Da-mi id tau de mess si te consult eu