| Magda20 a întrebat:

Hei, aseară am avut un raport sexual protejat cu iubitul meu. După finalizarea acestuia, a mai băgat-o de câteva ori fără prezervativ, țin sa menționez că nu s-a șters sau altceva dar nici în mine nu și-a dat drumul. Eram și la ovulație. Sunt șanse de sarcină?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sanse destul de mari. Nu inteleg, daca tot a folosit prezervativ, de ce a mai introdus penisul din nou, fara prezervativ? Imediat si fara sa se spele.
Ce minte puteti avea! Ati dat banii degeaba pe prezervativ. Si apoi pe teste de sarcina. Cum am spus, sansele sunt destul de mari. Dar, depinde de norocul tau.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prin exprimarea/termenul/cuvantul : ""După finalizarea acestuia,..."" ai transmis/precizat ca de fapt partenerul tau de sex ''A EJACULAT'' si pe urma fara sa fi urinat intre timp, ti-a mai penetrat vaginul de cateva ori si imediat dupa ce a indepartat prezervativul de pe penis si mai ales fiindca in acel moment ai fost in ziua cu cea mai ridicata fertilitate a ciclului menstrual, adica in ziua OVULATIEI, se poate aprecia si afirma fara teama de a gresi, ca atat posibilitatea cat si probabilitatea de formare a sarcina este foarte foarte mare de peste 60-70%. In acest caz se poate concluziona ca totul depinde doar de NOROCUL sau de GHINIONUL tau. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cum zice Corbu'... - DA.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu s-a spalat dupa ce a ejaculat in prevervativ si a bagat penisul fara prezervativ in tine, tu fiind in perioada fertila, probabilitatea de a ramane gravida este foarte mare.

| PersonajFictiv a răspuns:

Http://mamisicopilul.ro/pastila-de-a-doua-zi-denumire-efecte-administrare/
Citește și mergi la farmacie cât mai repede, în rest nu am alte idei.
Nu știm dacă ai rămas sau nu dar sunt șanse.

| PersonajFictiv a răspuns:

Http://m.youtube.com/watch?v=b7wMZIciIf8 Uite și mai învață de la tipa asta, apoi caută "Sexul vs Barza" și învață și de acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| andrey69 a răspuns:

Sunt cazuri in care ea ramane insarcinata din cauza acelor picaturi, depinde
de noroc, cat, cum si cat de fertil este si el.
Sper sa nu aveti norocul asta daca nu va doriti

| AnaPisicutza a răspuns:

Sunt șanse foarte mari.

| maximoionut a răspuns:

Ai toate sansele sa ramai insarcinata, avand in vedere ca tu esti la ovulatie si ca el nu s-a sters!