| mihlex94 a întrebat:

Hei buna TPU... acum ceva timp i-am spus unei fete ca imi place de ea dar ea a spus ca nu ma vede mai mult decat ca pe un prieten, dupa o saptamana de la asta ne-am certat foarte tare ( tin sa mentionez ce eram prieteni foarte buni, ne ziceam orice) dar din fericire ne-am impacat si ne spunem iar tot de la subiectul scoala pana la lucruri personale.intrebarea mea este daca ar trebui sa ii iau ceva cadou.de valentine's day si apoi de ziua ei? tin sa mai mentionez ca are prieten dar nu tine deloc la el...

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Off, aceeasi chestie am patit-o eu recent. Nu ar trebui sa ii iei cadou de saint valentine, ca pana la urma saint valentine e pentru cupluri, iar voi doi nu sunteti un cuplu, asa ca ai da banii degeaba. Chiar daca ea nu tine la prietenul ei, ea tot nu vrea sa fie cu tine nu neaparat ca nu te poate vedea mai mult, ci pentru ca nu esti genul ei, asta este motivul adevarat. Mai bine ai rabdare sa vina martisoru, si d-abia atuncea ai putea s-o impresionezi cu niste cadouri superbe big grin. Astfel, ea ar putea sa-si schimbe sentimentele fata de tine, slabe sanse ar fi asta, dar depinde de fata acum. Iti urez mult succes.

6 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Pai de ziua ei ii poti lua pentru ca este ziua ei, iar de valentin`s day ii poti lua ceva micut si dragut. Ceva mai mult semnificativ pentru prietenia voastra.

| WweEdge a răspuns:

Eu zic sa ii faci un cadou frumos de ziua indragostitilor, daca tot sunte-ti prieteni buni stii ce ii place, NU? Si in legatura cu prietenul ei spune-i sa se desparta de el, chiar tu ai spus ca nu tine la el. Sa stii ca lucrurile o sa se rezolve repede, crede-ma! Succes! Funda?

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! Da poti sa ii iei un cadou de valentine's day si de ziua ei e un gest ff frumos si poate va aprecia si ea gestu tau si poate te va acc ca iubit. Sper ca te-am ajutat

| GinaGina a răspuns:

In primul rand că ai gresit că te-ai indrăgostit de ea ...cat despre cadou nici sa nu te gandesti nu isi are rostul un cadou.

| mihlex94 explică (pentru GinaGina):

De ce zici ca am gresit?

| Axiii a răspuns:

Eu cred ca ar fi ceva dragut din partea ta sa ii iei un cadou dar sa nu exagerezi, sa fie ceva mic si dragut de care sa se bucure dar sa nu creada ca esti obsedat, succes!:*