| Viitorulapropiat a întrebat:

Hei, cum iti alegi mărimea prezervativului corect? Si inca ceva. Dacă sa spunem ca ejaculezi in cada,iar dupa cateva minute o persoana de sex opus se spală in acea cada, poate rămâne insarcinata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De asta trebuie sa facem baie in strand protejat sa nu ne trezim ca avem copii apoi, ora aia de biologie nimeni prezent pacat, anii de zile si nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Scenariul tau este chiar scarbos!
Dar, fac abstractie si-ti raspund la intrebare: Nu, nu poate ramane insarcinata deloc, spermatozoizii mori imediat la contactul cu apa si sapunul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| minrest a răspuns:

Nu au fost cazuri. Cine e asa de imputit incat sa intre in apa aia infecta? S-ar murdari, nu s-ar spala. Da zece lei si merge la baia publica, dar nu intra in apa aia murdara.

| SG1995 a răspuns:

Nu, e absolut imposibil sperma in contact cu aerul sau apa e moarta.

| Bobby711 a răspuns:

Bineinteles lol ce intrebare e asta laughing Pentru binele tau sper ca nu s-a bagat mama ta sau sorata in cada ca ai dat de dracu. Mai bine le zici din timp sa aiba timp sa ia o pastila anticonceptionala(o iei sa nu mai faci copii) sau te trezesti cu un bebeu.

| Viitorulapropiat explică (pentru Bobby711):

Nu,am cabina din fericire.mi-a trecut prin minte si na rolling on the floor

| Bobby711 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Agh si eu care ma pisam pe mine de ras cand mi te imaginam vorbind cu mama ta rolling on the floor)) mami stii am facut o prostie in cadita sa nu te superi pe mine rolling on the floor))

| Sarina a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravidă daca se baga in cada. Si prezervativ te duci si te uiti pw cutie sunt care scriu deja pe cutie marimea