| Barac61573 a întrebat:

Hei. După niste experiențe neplăcute mi-am facut o iubita. Eu am 17 ani si ea 14. Aseară am facut sex dar mi-am dat drumul foarte repede m-am miscat de 3 ori si am ejaculat. După 10 min mi s-a sculat iar si tot cam atat a durat. Apoi am decis amândoi sa facem sex oral si acolo am rezistat cam 10 minute. De ce e diferenta asta?

11 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Cea ce ati facut voi este relatie cu un minor sau se poate spune relatie sexuala intre minori. Ea 14 ani minora tu 17 cam tot minor dar poti fi tras la raspundere penala, asa ca pune-ti capat acestor lucruri pana nu-i prea tarziu, asa ceva nu trebuia sa se intample si inca voi mai le aratati in public.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sexul cu o fetita de 14 anisori, se lasa cu puscarie juvenila!

| Mayhem666 a răspuns:

De 3 ori si gata? Asta cam cat a fost 4-5 secunde? Vai de mine.

| ywar a răspuns:

Esti crud - la 17 ani e normal sa dai de 3 ori din fund si sa termini, nu ai experienta. Poarta vreme indelungata penisul decalotat si o sa vezi ca nu o sa mai fie atat de sensibil. Oricum vei creste si vei capata experienta.
Stau si ma intreb - ce va face sa faceti sex la 17 ani? De ce va stricati copilaria? Tu ca tu, ea de ce?

| 1997onur a răspuns:

Eram sa ma mir da mi-am dat seama ca nu-i ceva nou

| gogugogugogu a răspuns:

Pentru ca ea are vaginul stramt la varsta asta iar gura ei nu poate inlocui vaginul.

| FredericChopin a răspuns:

Da deci mi-a zburat pamantul de sub picioare cand am citit asta deci ce sa mai vorbim de scoala de alea alea de hobyuri (cum au toate fetele)daca la 14 ani face deja sex atunci ce o sa faca la 18 de ex in fine nu ii treaba mea cert e ca daca (ai ejaculat in ea si AI LASATO INSARCINATA O SA MORI CU EA DE GAT )

| Bazzed a răspuns:

FBI, open up!

| Lorredana959522x a răspuns:

Incearca data viitoare cu oral prima data sa vezi cat rezisti, dar sa aveti grija sa va protejati ca sunteti destul de micuti.