| aniriiiiii a întrebat:

Hey! Spunet`mi care a fost cel mai romantic gest pe care l`au facut iubitii vostrii fata de voi, cum v-au demonstrat ca va iubesc?love struck funda pentru cel mai interesant ges big grin

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

Vara asta la mare...
dupa o cina impreuna cu familia mea, am plecat sa ne plimbam.
mi-a cumparat un inel superb si am petrecut toata noaptea pe plaja.
si multe altele.

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Romantic? nu stiu.(uby meu nu-i deloc romantic)
dar ma distreaza, atunci cand ies cu el si cineva intoarce capul dupa mine, intotdeauna trebuie sa-l injure!

| ELLSSA a răspuns:

Ultimul gest romantic l-a facut aseara,undeva pe aici...
Il ador si il iubesc atat de mult incat ma face sa plang de fericire.
Mi-a demonstrat mereu ca ma iubeste, in realitate, in vis si poate intr-o alta viata o sa imi demonstreze.
Avem o iubire unica unul fata de altul.

| NoChanceForUs a răspuns:

Cainele meu mi-a adus mingea de fotbal(pe care tot el a spart-o mai demult) si mi-a lasat-o pe picioare.L-am mangaiat in cap si am dat fuga ingradina sa ne jucam cu mingea, apoi o plimbare pe la rau.happy

| zizibela a răspuns:

Mda laughing nu stiu cred ca cel mai mult mi-a placut cina romantica, doar noi 2 in tot restaurantulhee hee :X

dar nu m-ai suntem impreuna sad

| maya_1225 a răspuns:

Fostul iubit...a venit la me la scoala pe neasteptate cu flory, suc si senvisuri...toate colegele mureau de ciudalaughing

sau. cand am facut 18 ani eram certata cu el si a venit la mine cu un buchet cu 19 trandafiri si un urs imens:X

actualul iubit.tot asa cadouri si cel mai important.isi dorea sa fiu a lui iar de revelion m-am hotarat sa ii fac pe plac si ne'am dus intr'o camera si i'am zis ca sunt hotarata sa o facem iar el m-a refuzat zicand ca nu vrea sa ma puna intr-o lumina proasta pentru ca ma iubeste si ma respecta iar in casa mai erau si prietenii lui.

| Pufics a răspuns:

Rel mea cu iubitu meu a fost plina de tot felul de complicatii. Una din ele au fost parintii meu. Iubitu meu este din Bucuresti iar ai mei nu au fost de acord cu el. si mai ales ca el sa doarma la mine[intelegeti voi]. insa asta nu nea impiedik sa ne iubim. mai ales la inceput cand eram inebuniti unu de altu. Asa ca a stat o noapte pe strada pentru mine. doar pentru a petrece timp cu mine. Acm suntem de 2 ani impreuna si chiar vrem sa ne casatorim. Deci nu stiu mi s-a parut un mod destul de puternic prin carea mia demonstrat ca ma iubeste :d. In rest pot fi tot felul de gesuri. O mangaiere, vb frumoase, cadouri, surprize. big grin

| ancutza_2191 a răspuns:

A fost alaturi de mine cand am avut dureri menstrualehee hee, a fost langa mine cand am crezut timp de 2 saptamani ca is gravida. Eu am multe defecte dar lui nu ii pasa, suntem de 8 luni impreuna, ma suna in fiecare zi odata sau de doua ori, si cel mai important lucru...a facut 30 de km pana la buni la tara ca sa ne vedem, 30 dus, 30 intors = 60 de km numa pentru minehee heebig grin

| Anyshoara_9937 a răspuns:

Pare ciudat dar e asa am 14 ani prietenul meu are 19 deja aproape 20 si pe cand nu ma impakam cu mamika mea ea pe mine ma batea si un an in urma cand m-a batut el a plins pentru mine si a vorbit cu parintii mei sa nu ma mai bata suntem impreuna d eun an si jumate ne impakam bine si ne intelegem da drept ca ne mai certam putin la oricine dar acesta a fost momenul ca el intr-adevar ma iubeste...