| MaRIa223 a întrebat:

Hei! imi place de un baiat, el e din Craiova iar eu din Pitesti. ne dam likeuri, comentarii si chestii dasetea. si as vrea sa vorbesc cu el dar nu stiu ce 'subiect' sa abordez ca sa spun asa. Va rog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai vorbit cu el deloc până acum. Poți începe cu un simplu "Bună", "ce faci?", dacă te place va găsii el mai multe subiecte de discuție pentru că e băiat. Dacă ai mai vorbit şi nu ştii cum să începi, poți începe cu "Ce mai faci?" Te descurci mai departe. Sper că te-am ajutat. BAFTĂ❤.