| JOKER95 a întrebat:

Hei lume, ce mai faceti? de ceva timp ma bate ideea sa fac sex oral unei fete... vreau sa stiu in ce presupune sexul oral, cum se face? si ce simte o fata cand in acele momente cand primeste limbi?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O bagi in extaz.Dai la clitoris cu limba. Daca ai si limba aspra e in al 9 lea cer.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Unei fete cand ii faci oral are senzatia ca a prins piciorul lui Dumnezeu, intra intr-un exatz infinit. dai aici multe sunt sfinte si se sfiesc de oral

| bombonica22 a răspuns:

Esti vreun pocait sau ceva? esti tare amuzant, este ceva normal din moment ce faci iubitei tale!

| RAY a răspuns:

Vezi ca se transmite mult bts prin asta, daca il faci bine se va simti bine, daca il faci prost se va simt aiurea, sa nu respiri in vagin

| RAY a răspuns:

Cica nu e bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Cunilitia combinata cu "degetica" are darul de a-i produce/provoca fetei respective cele mai plecute si intense senzatii ce pot fi oferite in cadrul unui preludiu sau al unui petting, cu reale posibilitati de atingere a placerii supreme, adica a orgasmului unic sau multiplu. Incercarea moarte n-are deci,... Succes.