| anonim_4396 a întrebat:

vreau o definitie a sexului oral din punctul de vedere a unei fete, oricarei fete /femei. ma bate gandul ca nu stiu cum e si vreau si parerea voastra, cel mai interesant raspuns primeste Fundița?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Cine a zis că găsitul unei femei disponibile e tot ce trebuie să faci ca bărbat? Sau în cazul lui, el.
Dă-ne mai mult credit, te rog.
Și dă-ne și timp.
Replicile de agățat nu se caută singure.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fii ceva mai explicit/ă - OK, d.p.d.v. al fetei, dar în ce context - de PRIMITOARE (căreia altcineva îi face cunilingus) sau de „OFERTANTĂ / PRESTATOARE", atunci când ea oferă o felație sau un cunilingus partenerului / partenerei?

| JustStitch a răspuns (pentru mihai69):

De primitoare

| mihai69 a răspuns (pentru JustStitch):

Așa, mai da; voi lăsa atunci fetele să povestească.
winking

| T0T a răspuns:

Îi sugi ****.

| Oana92 a răspuns:

Oh, Doamne! Nici acum nu ai gasit o femeie disponibila? Trist...

| PsihoSex a răspuns (pentru LoveSleep):

Nice and true fact.

| LoveSleep a răspuns (pentru Oana92):

Cine a zis că găsitul unei femei disponibile e tot ce trebuie să faci ca bărbat? Sau în cazul lui, el.
Dă-ne mai mult credit, te rog.
Și dă-ne și timp.
Replicile de agățat nu se caută singure.