| LeeJiEun a întrebat:

Hei!
M-am intalnit cu baiatul de care imi place la "o intalnire ca intre prieteni". am vorbit,am ras incontinuu,ne-am plimbat iar la despartire,acesta m-a imbratisat,apoi mi-a zis "Intentionam de mult sa fac asta" si m-a sarutat scurt. Apoi,pe facebook,l-am intrebat de ce a facut-o si a zis ca nu are un motiv, pur si simplu, si ma considera un personaj interesant totusi.
Ce sa inteleg?

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce intrebari puteti pune voi fetele, imi sa imi dau cu capu de perete, auzi ca de ce te-a imbratisat? pentru ca te place helllo, daca erai vreo urata spurcata nu facea asta. eu vreau sa te intreb totusi ceva, de ce ti-e foame si sete?

| LeeJiEun explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Am intrebat de ce m-a sarutat, daca el nu mi-a zis niciodata ca ma place si ascunde asta. Vroiam parerea voastra, daca ma place sau nu... Imi pare rau ca te-am deranjat, dar TPU e pentru intrebari pentru care noi nu avem raspuns asa ca va cerem voua parerea. Multumesc oricum, o noapte faina! happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca esti pe drumul cel bun asa cum am afirrmat si in raspunsul meu anterior. Depinde de tine acum si anume de modul in care te vei comporta pe viitor.Incearca sa fii cat mai des si cat mai mult in preajma lui.Sunt convins ca vor urma si alte sarutari, bineinteles cu acceptul tau. Succes.

| neutrino a răspuns:

S-a dus si el acasa fericit ca a reusit, in sfarsit, sa pupe o fata frumoasa!

| LoveSleep a răspuns:

Oare ce-ai putea să înțelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, ce frumos :3
păi să înțelegi că te place și că e fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place si ca ar vrea sa aiba o realtie cu tine...nu e evident?

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Pai ce sa intelegi? Ca o-r sa mai fie astfel de "intalniri ca intre prieteni" cu siguranta pentru ca omul te place si elwinking

| marfa a răspuns:

Pentru ca nu avem curajul să spunem

| Iustyandreea a răspuns:

Eu zic ca te place, dar e timid sa iti zica