| SoreLove a întrebat:

Hei. Ma puteti ajuta cu un sfat?
Deci.Tin foarte mult la un baiat care doar si-a batut joc de sentimentele mele. Nu vroia o relatie serioasa, dar nici nu ma lasa sa fiu cu altcineva. Dupa cateva luni mi-am dat si eu seama cum este cu adevarat, si am inceput sa ma indepartez usor usor de el. Cum il pot face sa regrete ca m.a pierdut?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

As zice ceva de genul a ce zicea Master Yoda: "Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Doar inlocuieste "fear" cu ce ai simtit tu: tradare, umilinta, dezamagire si vezi ca urmezi aceeasi cale pe care mergea Darth Vader. Ai grija, pa. happy

6 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai daca nu l.a interesat pana acum de tine de ce crezi ca il vei putea face gelos?!

| neutrino a răspuns:

Problema este la tine, nu la el. Pentru el, tu nu existi, deci nu ai cum sa-l influentezi!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare SoreLove! Ai putea sa il faci gelos.O zi frumoasa sa ai

| AlinnJe a răspuns:

Incearca sa il faci gelos cu alta fata.
si daca reactioneaza cumva sau se poart ciudat inseamna ca merge big grin

| SoreLove explică (pentru AlinnJe):

Cu o alta FATA?straight facelaughing)

| AlinnJe a răspuns (pentru SoreLove):

Atunci alt baiat din moment ce ai numele SoreLove ce puteam sa zic ..ma scuzi greseala mea big grin
ps imi place poza ta de profil big grin