| anonim_4396 a întrebat:

Hei! prietena mea crede ca imi place de prietenul ei, dar nu este adevarat. mi-a placut putin, dar acum nu mai am absolut niciun sentiment fata de el.si acum s-a suparat ca nu vorbeste cu ea si vorbeste cu mine, dar vorbim despre ei doi, nu altceva.help!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena ta nu prea iti este prietena daca crede asta. Daca iti este cu adevarat prietena,ar trebui sa aiba incredere in tine. Daca prietena mea mi-ar face mie asta,ea nu ar avea timp sa se supere pe mine pentru ca m-as supara eu inaintea ei cu siguranta. Tu stii ce sentimente ai si ce vorbesti cu el. Daca stii ca nu faci nimic rau,nu ai de ce sa te simti vinovata. Explica-i prietenei tale asta. Daca intelege, bine. Daca nu, imi raman niste semne de intrebare. Bafta!

| pissyx_6521 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii demonstrezi prietenei tale ceea ce spui si sa te distantezi de prietenul ei din moment ce el cand se cearta cu ea vine la tine e clr ca si-a dat seama ca si u il placi si prietena ta sincer are dreptate sa se supere pentru ca din moment ce stie de atractia ta fata de el stie ca la orice cearta de a lor, intre voi s`ar putea infiripa ceva deci cel mai bine ar fi sa te apropii mai mult de prietena ta si sa te distantezi de prietenul ei