| MorenytaShuttUp a întrebat:

Hei. Prietenul meu m-a suparat foarte rau. Mi-a inchis telefonul in nas de doua ori doar pentru ca ii explicat ca nu e bine ce face. Mai exact, eu vorbeau ca o fraiera si el imi zicea sa tac. M-am enervat foarte tare si i-am spus sa ma lase in pace ca m-am saturat de incapatanarea lui si mai vorbim cand si-o cere scuze. El a spus ca n-are de ce sa-si ceara scuze. Au trecut cateva ore bune de atunci si el tot n-a dat nimic. sad Ma intristeaza faptul ca nu-i pare rau pentru ce a facut si ca nu-mi mai da nimic. sad Nu vreau sa-l pierd, totusi avem o relatie de ceva timp. De obicei cand ne mai certam, dupa ce ne impacam, imi spunea ca daca nu-l cautam eu, tot dadea el ceva, ca n-o sa ma lase niciodata nici daca ma despart eu de el si acum vad ca nu da nimic. Oare de ce? sad De ce nu m-ai vorbeste cu mine? De ce nu-si cere scuze? Oare chiar nu-i pare rau? Chiar vrea sa ma piarda? Nu stiu ce sa mai cred. sad Va rog, ajutati-ma. sad

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul s-a saturat de tine este clar, scuze dar din intrebare pari foarte insuportabila si cicalitoare, NU este treaba ta ce face el si NU AI DREPTUL sa il certi sau sa ii ceri socoteala pentru asta, nu iti convine? atunci iesi, presupun ca sti unde e usa

| Drimmero a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Spune-le tu, mosulerolling on the floor), nu-i ierta!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Dur laughing

| Kaℓi a răspuns:

Au trecut cateva ore bune de atunci si el tot n-a dat nimic.
Ma intristeaza faptul ca nu-i pare rau pentru ce a facut si ca nu-mi mai da nimic.
...tot dadea el ceva, ca n-o sa ma lase niciodata nici daca ma despart eu de el si acum vad ca nu da nimic.

Nu inteleg, ce trebuia sa dea si nu da?
Poate nu mai are big grin
Ca de unde tot dai si nu pui nimic in loc, se termina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca el nu mai vrea atunci tu de ce insisit? Gandeste-te ca acum ai vazut cum era el si mai devreme sau mai tarziu tot iesea la iveala acest caracter. Candeste-te ca esti mai norocoasa asa big grin

| Florentina9210 a răspuns:

''Mi-a inchis telefonul in nas de doua ori''. Pai daca imi facea mie asa ceva, in mai putin de 10 minute as fi fost la el si i l-as fi dat in cap. Vorbesc serios.
Tu ii permiti sa se poarte asa cu tine, e vina ta. Incearca sa devii mai indiferenta.
Daca el nu mai are nimic pentru tine, eu zic sa te orientezi spre altul.
Nu poti forta un om sa te iubeasca, nu asa se face.

| ToKen a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar cum se face, ii dai in cap?
Esti minunata.

| Florentina9210 a răspuns (pentru ToKen):

Am zis ca fapt divers. In niciun caz nu mi-as fi stricat telefonul pe el.

| ToKen a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar un ciocan? Ar fi mers un ciocan.

| Florentina9210 a răspuns (pentru ToKen):

Nu e rea ideea.

| ToKen a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok, dar n-ai auzit de la mine.

| Florentina9210 a răspuns (pentru ToKen):

Tu esti '' vinovatul'' tu mi-au dat ideea dupa tine vin primul!laughing

| ToKen a răspuns (pentru Florentina9210):

Si nici nu ti-am inchis telefonul.
Deci, putem interpreta ca iti cauti scuze pentru a abuza oameni nevinovati.
Dap. Dap.
Uite-asa mai aflam una alta despre useri. day dreaming

| Florentina9210 a răspuns (pentru ToKen):

Nu mai glumesc cu tine ca nu stii de gluma!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Florentina9210):

° Pai daca imi facea mie asa ceva, in mai putin de 10 minute as fi fost la el si i l-as fi dat in cap. Vorbesc serios.° Sa ghicesc? Esti una din alea tari in gura si cand isi ia o palma face pe victima? De unde toata violenta asta oameni buni. Ca ala e nesimtit e una dar sa te crezi Batman e alta. Si se mai intreaba lumea de ce mai exista violenta impotriva femeii. Pai daca sunt mai toate ca tine sa ne ierte Dumnezeu.

| Florentina9210 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si atunci femeia trebuie sa suporte ceea ce face barbatul? Si in orice caz acum lovirea se pedepseste comform legii. Daca tot el era vinovat tot el ar fi incercat sa o lovesca? Serios acum, nu e problema mea daca tu asa ai fi procedat. Scuza-ma dar nu ma cred Batmam ci Catwomen. Batmam era la genul masculin eu sunt fata. Decat buna si proasta sa faca ce vrea baiatul mai bine sa fiu mai rea.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai bine rea si fara dinti in gura? E si asta o chestie. Baietii invata de mici ca sa stie cum sa dea si cum sa o ia ( degeaba stii sa dai daca nu sa si primesti ). Fetele nu cred ca stiu asta. Si daca tu ii dai una lui si el una tine, ghici cine plange. Dar ai dreptate aici vorbim de fetite proaste. O femeiee pur si simplu nu l-ar mai fi bagat in seama, ca stie mai bine. NU poti compara o mentalitate naiva cu una matura.

| Florentina9210 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Repet. Daca tu asa ai fi procedat nu e problema mea. Orice baiat care iubeste o fata nu i-ar face rau. Daca el e vinovat atunci sa suporte consecintele. Si ai dreptate tipa inca nu realizeaza ce specimen are langa ea. Si in plus sa inchizi telefonul in nas cuiva aici e chestie de bun simt.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Florentina9210):

Eh, fata isi merita soarta. Nu mai e cale lunga pana la prima palma si dupa bataie dupa bataie. Deja se despart si se cearta mai mereu. Asta e rahat amestecat nu relatie. Face parte din clubun proastelor care le place sa se minta ca inca e ceva de capul lor dar numai e nimic de mult timp. Cat despre randurile mai sus voiam sa zic ca violenta genereaza violenta. Nimic bun nu iese din asta. Nu te poti astepta sa te duci peste unu ( chiar daca e vina lui ) sa ii dai una si el sa stea ca un catelus. Si daca ii dai, asigurate ca nu se mari ridica laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru UnBroken2016):

''Si daca ii dai asigura-te ca nu se mai ridica'' voi incerca saa conformez situatiei. :laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Ar trebuii sa renunti la el ca esti mult prea disperata. La tine ore sunt ca lunile asa te prefaci. Sunt oameni care se despart cateva luni si dupa se impac. Evident dupa ce au incercat amundoi pe partea lor sa gaseasca ceva mai bun si nu au gasit nimic si decat sa se insoare cu propria mana sau vibratorul mai bine fug amundoi la ex. Reciproc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l...daca ii pare rau se intoarce singur la tine. Daca nu, inseamna ca nu te mai vrea langa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca si cum ar pierde mare lucru... Poate e realist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce şi-ar cere scuze dacă nu-i pare rău?