| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Sunt intr'o relatie la distanta. Vorbim la tel in fiecare zi.Azi am vorbit ultima oara cu el pe la 4 si a zis c'o sa ma sune la 6 dar nu m'a sunatsad Si nici pe mess nu e si de obicei ma suna cand spunea ca ma suna.Am inceput sa'mi imaginez tot felul de chestii,cum ca e cu alta, etc, desi el mereu imi zice ca nu m'ar insela niciodata si eu chiar il cred, dar totusi poate a ramas fara crediiiit.Deci ce sa fac?sad Am nevoie sa-mi spuna cineva ca imi fac griji degeaba...

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

Iti faci griji degeaba!
Si scuza-ma ca-ti zic dar esti putin egoista, eu daca nu ma suna ma gandesc sa nu-l fi calcat masina sau sa nu-si fi spart capul, nu ca e cu alta.
Stai calma, daca ai de unde sa-l suni, suna-l daca nu fi rabdatoare ca te cauta el.
Bafta!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate o fi avut vreo problema, nu iti mai imagina tot felul de lucruri, te va suna cand poate

| nesuferit a răspuns:

Relatiile la distanta sunt o prostie

| neutrino a răspuns:

Poate ca lui i-a venit mintea la cap si este ocupat sa-si faca o relatie normala, loco.

| Alllllexandra a răspuns (pentru neutrino):

Sa stii ca nu aveam deloc nevoie de parerea ta! Urasc oamenii ca tine, habar nu au de situatie da se baga'n seama ca prostii.Bravo! Mi'ai mai intristat ziua.

| neutrino a răspuns (pentru Alllllexandra):

Am vazut ca nu ai cu ce judeca si tu te-ai gandit sa-mi arati contrariul, punandu-ti poalele in cap. Tu ai cerut o parere, eu ti-am oferit-o, iar tu esti obligata sa respecti pe toti cei care doresc sa-ti raspunda, chiar daca unele raspunsuri nu-ti sunt pe plac. Totusi, eu iti doresc "O seara buna"!

| val31989 a răspuns:

Buna.Cunosc senzatia aia ´.Nu trebuie sa-ti faci griji, daca ai incredere in el. Poate nu te-a sunat din cauza unor probleme... poate nu mai avea credit, poate s-a luat cu alte treburi si-a uitat etc. Daca ai incredere in el si asta e reciproc..atunci nu-ti mai fa atitea griji.Stiu ca toti zic ca relatiile la distanta sunt o prostie,ca nu dureaza, ca asta nu e dragoste; Dar totusi, uneori persoanele care se afla la sute de km distanta te fac sa te simti mult mai bine decat cei care sunt langa tine... Oricum vei suferi odata si-o data, pentru ca nimic nu e pentru totdeauna, si iti mai e si greu intr-o relatie ca asta.Nu-ti mai fa griji!
O zi buna!

| 26Geo a răspuns:

Probabil ca o sa te sune,cand? el stiehappy
Problema e ca,voi aveti o relatie la distanta,ok,dar nu inteleg ceva, de ce pui suflet pentru relatia asta? ia-o ca pe o provocare, nu ca pe ceva personal, chestia e ca, tot tu vei avea de suferit la sfarsit.Nu stiu daca v-ati vazut, dar ar trebui sa o faceti(sa va vedeti, nu sa faceti sex!) si sa lamuriti unde, ce si cum va evolua relatia dintre voi.Am trecut si eu prin asta,si nu mi-am facut asa multe griji ca tine, problema e ca nu a mers la mine, sper sa mearga la tine, dar daca nu va merge, o sa suferi din cauza asta.Bafta

| beautifullie a răspuns:

Daca ai incredere in el, iti faci griji degeaba. Daca nu ai, apar astfel de probleme. calmeaza-te, o sa te sune cand o sa realizeze ca au trecut cateva ore de cand nu stie de tine

| AndreutaDeea a răspuns:

Nu îți mai face griji, că îți faci degeaba.winking Poate nu a avut credit, cum ai zis și tu. Poate a avut atât de multe lucruri de făcut încât nu a avut timp să te sune..sau a uitat. happy Te pup!

| Sabina9712 a răspuns:

Buna.Si eu sunt intr-o relatie la distanta.Am trecut si eu prin asta..Cand o sa te sune vorbeste cu el despre asta si o sa-ti explice, nu trebuie sa-ti faci griji. Poate are ceva urgent de facut.:*

| HighImHi a răspuns:

Nu'ti fa griji. Poate ca a uitat sau poate are treaba! Se mai intamplahappy