| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Totul a inceput la o petrecere. Era ziua unei prietene. Totul era normal, ca la o petrecere. Pana l-am vazut pe el. Era dj-ul. Am flirtat fara nici o problema timp de o jumatate de ora. Imi placea, insa nu eram disperata [eu de fel nu sunt disperata laughing ]. M-am dus pana in camera prieteniei mele sa ii iau un elastic de par. Dupa cateva minute apare el in camera si imi spune: " Salut! ". Eu la randul meu i-am raspuns cu "Hei". Dupa acest "hei" a inceput sa ma sarute si sa ma stranga tare in brate. Eu nu am vrut, pentru ca nu eram pregatita. Dar odata ajunsa pe patul prietenei mele, si sarutata pe gat de el, mi-am zis "asta-i clipa". Nu faceam sex, faceam dragoste. Eu nu eram dezbracata, nici el. Dupa cateva minute de "amor", am incetat. Mi-am aranjat fusta si camasa la care aveam descuiati cativa nasturi, si am luat-o pe scari rapid. El a venit dupa mine. Dj-ei fiind punea melodii care descriau perfect "intamplarea" noastra. Am flirtat in continuare. Am tinut-o asa pana spre dimineata. Dupa aceea eu am plecat, fiindca imi era somn. Mersi ca ati avut rabdare sa imi citit intamplarea. Sunt adolescenta, daca erati curiosi laughing. Pareri?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Parca prea usor se cedeaza instinctului!

| Atotstiutorul a răspuns:

O aberatie!

| DyNo a răspuns:

Foarte frumoasa povetea voastra de dragoste.

| daassh a răspuns:

Pai, frumos film, cum se numeste?

| victorandrei a răspuns:

De ce crezi ca ne intereseaza? peste vreo 3 luni ne spui ca esti gravida.
peste 9 luni ne povestesti cum ai nascut.
NEINTERESANT

| TeeaBaang a răspuns (pentru victorandrei):

Ok, voi incerca sa sterg intrebarea. Mersi pentru raspunsul sincer happy

| victorandrei a răspuns (pentru TeeaBaang):

Nu tebuie sa stergi intrebarea, eu am zis parerea mea happy fara suparare...

| Albstri?axx a răspuns:

Sh eu as fi facut la fel daca eram in locul tau, parerea mea big grin

| Deeyutza12 a răspuns:

Ai reactionat ff bine, si eu as fi facut la fel mi.se pare interesant.laughingParerea meabig grin