| Izabella312 a întrebat:

A fost majoratul meu iar prietena mea cea mai buna a adus un baiat, de varsta noastra, care ne-a facut poze. A inceput sa vina pe la mine, ne tineam de mana, am dansat mult imbratisati. In schimb am observat ca el era destul de dragut cu toate fetele. La un moment dat ne-a retras intr-o camera, am vorbit, el ma tinea de mana. Iar spre dimineata, s-a dus sa se culce, eu l-am cautat si a zis sa vin langa el daca vreau. Am stat foarte apropiati, am si adormit langa el. Toti m-au intrebat daca il combin. Nu m-a mai cautat de atunci. In acea seara mi-a zis ca imi va da pozele si vom mai vorbi. Prietena mea cea mai buna nu prea mai vorbeste cu mine, e suparata si nu stiu de ce. Nu cred ca are legatura cu el. Lui nu-i pasa, nu-i asa? Ar trebui sa iau eu legatura cu el? I-am multumit ca a venit si el a zis "cu drag". De trei zile tot plang. Ce ar trebui sa fac? Pentru mine prietenia e cea mai importanta.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii de 15 ani. TIpului ii place atentia si compania fetelor. Orice fata, nu coteaza care. Si tipa a facut spume ca tu ai stat langa ala si nu ea. Balarii de 15 ani. Or sa treaca intr-o saptamana.

| Ymela a răspuns:

Buna! cred ca a fost o mica aventura sa-i zicem; daca ii placea de tine si vroia te cauta, făcea rost de nr tau de telefon și iti dadea mesaj sau telefon..este de la voi din oras?

| Izabella312 explică (pentru Ymela):

Nu, dar in prezent sta in acelasi oras cu mine intr-un apartament cu chirie.

| Ymela a răspuns (pentru Izabella312):

Aa....pai nu stiu ce sa zic, dar daca au trecut trei zile si nu ti-a dat nici un semn atunci a fost ceva de moment ce ati facut la ziua ta de nastere; mai asteapta cateva zile sa vezi daca iti trimite sms sau te contacteaz cumva iar daca tot stati in acelasi oras atunci cand il vezi sau va intalniti, saluta-l si vezi cum iti raspunde

| alexandruanghel a răspuns (pentru Izabella312):

Ati facut sex? Sau doar ai dormit langa el

| Izabella312 explică (pentru Ymela):

Tocmai mi-a scris...ce as putea sa-i zic sau sa-l intreb?

| Izabella312 explică (pentru alexandruanghel):

Nu, doar am dormit langa el.

| Ymela a răspuns (pentru Izabella312):

Hei...depinde ce ati vorbit deja, iar daca e prima oara cand vorbiti prin sms-uri ati putea sa va cunoasteti mai bine:ce va place si ale lucruri despre cae sa va cunoasteti(familie, prieteni, despre liceu). daca el a inceput conversatia si te-a intrebat ceva atunci raspunde-i apoi poti sa-i pui tu o intrebare si de acolo va continua conversatia.Nu trebuie sa te sperii ca nu stii ce sa vb cu el, discutia va veni de la sine daca vei fi relaxata happy succes

| RAY a răspuns (pentru Izabella312):

Poate te cere in casatorie, spune-i ca ai vazut o rochie frumoasa de nunta