| georgica993 a întrebat:

Vreau sa spun o mica poveste si sa cer niste sfaturi.

Am 17 ani, am terminat clasa a 10-a si am o prietena care are 14 ani si a terminat a 7-a ( arata ca o fata de 17 si e destul de matura pentru varsta ei). Suntem prieteni apropiati dar faza e ca m-am cam atasat de ea...iar in ultima vreme am visat-o de cateva ori. De la o vreme se tine mult dupa mine, am iesit de cateva ori singuri vorbind tot felul de lucruri, rade la glumele mele, iar daca am o stare naspa ea chiar incearca sa ma faca sa rad. In ultimele 2 seri a fost un festival pe plaja unde am mers impreuna, si ne-am distrat de minune in prima zi. Am dansat cu ea, ne-am plimbat pe plaja...se tinea mult dupa mine fara sa imi dea drumul din mana. Acolo ne-am vazut cu un grup din partea ei cu 2 baieti si 4-5 fete. Unul dintre baieti a terminat a 12-a la un liceu prost. Fix a 2 a zi cand am stat cu alti prieteni impreuna cu ea, a inceput sa se plimbe cu ala. M-a sunat sa vin ca nu se simte bine si ca se da cineva la ea. Am aparut imediat, dupa care o intreb cine s-a dat iar ea spune sa tac pentru ca eram langa baiatul ala de a 12-a. La final a zis ca nici ea nu stie daca a combinat sau nu. Ca ma intreba cum de nu am combinat eu nimic. Pana nu e prea tarziu ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cum adica daca "a combinat"? Ce mai inseamna si asta, nu am inteles ultima parte.

| georgica993 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Se plimba cu baiatul ala din grupul ei de prt si nu stiu daca am vazut bine ca o lua in brate...dar acum nu stiu