| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.am 16 si nu m-am sarutat niciodata.acuma imi este frica, sunt asa emotionata sa-mi fac un prieten pentru ca atunci cand o sa vada ca am 16 ani si nu am mai fost sarutata o sa rada de mine si o sa afle toata lumea.

Răspuns Câştigător
| onlyagirl a răspuns:

Hey! nu conteaza asta! cine a zis? de mine rad ca am 18 ani si sunt virgina.si care e faza? asta e! mai bine sa faci lucrurile din inima decat ca ''trebuie''! daca acel baiat are caracter si bun simt nu va spune, iar daca nu are, e un ratat.pana la urma va trebui sa o faci si pe asta!:-s ideea e ca lucrurile se intampla cu un scopwinking

| Camelisa a răspuns (pentru onlyagirl):

Superb comentariu! De apreciat

| onlyagirl a răspuns (pentru Camelisa):

hee heemultumesc,eu sper doar sa ii fi fost de ajutorbig grin

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are rost sa fi emotionata si nu o sa rada nimeni de tine, cand se va intampla, totul va veni de la sine...

| neutrino a răspuns:

Decat experta la 16 ani, mai bine novice. Numai un prost poate rade de asa ceva. Si nu uita ca in viata nu traiesti cu lumea, traiesti cu prietenii, adica cu acei oameni care au incredere in tine si stiu sa-ti aprecieze calitatile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te invat eu.smug

| strengaritzza a răspuns:

Nu o sa rada nimeni de tine, daca iti alegi persoana potrivita. Trebuie doar sa fi increzatoare in tine si sa iti doresti din suflet aceea relatie. Si daca
o sa faci asa, totul o sa fie bine. Gandeste pozitiv. Funda!

| Love4Music a răspuns:

Exact cum a spus mona
Nu trebuie sa stii sa saruti totul vine de la sine

| fuckeveryone a răspuns:

Imi place mult intrebarea care ai pus-o. Eu am 14 ani si nu am avut prieten pana acum cu toate ca am avut ocazia, deoarece nu imi doresc prieten pana la liceu. Eu sunt de parere ca doar un prost ar putea sa rada ca nu te-ai mai sarutat sau asa ceva. Un baiat inteligent ar pretui asta... Dar in ziua de astazi am observat ca baietilor le plac fetele care umbla cu toti. :] Eu sincer am o parere foarte proasta despre acele fete.

| DaSuntAnonima a răspuns:

Daca ai fi baiat tu ce ai alege:
una care si-a luat limba in gat cu toti
sau una la care urmeaza sa fii prim.ul?happy

| slrs a răspuns:

Din ce oras esti?laughing

| TheUchiha a răspuns:

Eee. nu trebuie sa fi emotionata..si ce daca nu ai mai fost sarutata? pun pariu pe orice ca atunci cand o vei face prietenul tau va ramane uimit, ca desi nu ai mai sarutat pe nimeni pana cum, o faci asa de binehappy Iti doresc baftahappydar nu cred ca vei avea nevoiehappy

Răspuns utilizator avertizat
| cristinalalalalina a răspuns:

Eu zic ca daca tipul e de gasca si e de treaba si ai mare incredere in el nu va rade de tine big grin daca nu e asa afla de la el un secret big grine secret pe care nimeni nu il stie si el nu va spune nimanui pentru ca se va gandi ca si tu vei spune