| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. Am o nelamurire. Cum faci un baiat "nebun" sau mai bine zis, indragostit dupa tine. [precizez ca deja sunt cu el, doar as vrea sa il fac sa se indragosteasca "lulea"].
Multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Iti trebuie inteligenta, feminitate si viclenie.

| h3r a răspuns:

Totul vine pe parcurs.
Sunteţi la început. Acum tu eşti cea îndrăgostită, dar oferă-i şi lui timp.
Dacă nu e să fie, atunci orice-ai face, o să fie in zadar.
Lasă ca totul să vină de la sine, pentru ca nu-l poţi face pe el să fie în limbă după tine.

Ar trebui să te mulţumeşti că aveţi o relatie deschisă.
Restul o să vină cu timpul.

| Anonymous95 a răspuns:

Baietii de treaba sunt prosti ca si mine. Se indragostesc repede. Daca al tau prieten e cumsecade, la locul lui, fara "figuri", si alte chestii de genul asta, iar tu pari sa fii acelasi tip ca si el nu trebuie sa faci nimic. Deja s-a indragostit "lulea" de tine. La fel cum m-am indragostit si eu de prietena mea laughing

Apropo, de cat timp esti cu el?

| Alina291 a răspuns:

Prin felul tau de a fi. Nu exista o "reteta speciala".

| Palulu a răspuns:

Totul vine de la sinetongue