| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va spun putin asa din povestea mea.

Plac un baiat de 1 an acesta fiind cu mult mai mare decat mine. Am incercat sa iau legatura cu el,sa vorbesc sa ii spun ce simt pentru el. Este un tip super,mie imi place enorm de el. Bun, am vorbit cu el pe mess si am incercat sa ii spun dar el imi spunea: "Mai lasa-ma in pace." "Nu am timp de prostiile tale." "Nu am ce vorbi cu o copila ca tine." Dupa asta l-am lasat in pace. Cand trecpe langa el se uitta la mine. Plus ca ma copiaza, faptul acesta ma enerveza foarte tare. Isi pune pozele la profil asemanatoare ca ale mele. Nu imi da acc pe facebook. Dar muzica pe care o pun eu la mess, el o pune pe facebook. M-am saturat. Credeti ca simte ceva pentru mine.Imi vine sa ii spun ca dc ma copiaza. A da si am vrut sa spun ca bunica mea a auzit de la cineva ca ma place. E adevarat.

Voi ce ati face? Funda pentru raspunsul concret. Multumesc ca ati citit.:*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-ti bunica...

| Rossi1921 a răspuns (pentru neutrino):

M.U.I.E. uTA! fake...

| ILikeSummer a răspuns (pentru neutrino):

As intreba-o daca ar mai trai.crying

| Casianionut a răspuns:

Placi un baiat de un anthinking
cam mic pentru din astealaughing