| JacksonPlimouth a întrebat:

Hei TPU, cum e prima dragoste?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frumoasa dar si dureroasa, dezamagiri, iluzi, amagire in cazul meu, poate alti au avut mai mare noroc sau tu o sa ai

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde, de la caz la caz, sau altfel spus poate fi ceva intre ''extaz si agonie''. happy big grin

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea oarba si de neuitat.

| Nemessys a răspuns:

Nu incerca...

| GoldenZenith a răspuns:

O să îți rămână imprimata in minte forever.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asa e, mare dreptate ai

Răspuns utilizator avertizat
| Mandeliu a răspuns:

Multe iluzii si multe sentimente si fluturasi in stomac pe care nu ii poti controla, fiind prima oara. Pentru mine cel putin a fost una din cele mai urate experiente, desi au fost si momente frumoase, desi putine. Poate ai tu mai mult noroc ca minewinking

| Vegeta07 a răspuns:

Pai o fost...a stai...n-am avut

| Blondina12 a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata, e minunat sa simti acei fluturi in stomac, dar foarte rar prima e si ultima happy