| Biscotte a întrebat:

Deci aceeasi problema, CM nu mai vine, 9 zile la numar. Deci contactul sexual a fost protejat si nu s-a spart prezervativul. Sanii ma dor foarte tare si de asemenea ma doare si spatele. Nu stiu ce sa fac, oare poate fi vb de vre'o sarcina?

3 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Nu, dupa cum spui ca prezervativul nu s-a spart stai fara griji, tot ce ti se intampla e de la pozitiile aiurea in care ai stat...

| cotzo a răspuns:

Mada exista perioade in care maisi intarzie. stai linistita daca a fost protejat nu poate fi vorba de o sarcina. durerea de sani e sindrom premenstrual si e semn bun. app de durerea de spate + intarziere poate fi mica raceala sau, ce patesc eu, daca o faci cu ft putin inainte sa-ti vina o sa intarzie, deci stai linistita. daca vrei sa te linistesti de tot fugi si cumpara-ti un test de sarcina dar eu zic sa mai astepti putin. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred daca nu s-a spart prezervativul nu ai cum sa ramai insarcinata. pote iti vine CM cu intarziere