| darkimpulse77 a întrebat:

Deci sa va zic...
Acum o zi am fost la ziua unui prieteni si am fost mai multi inclusiv iubita mea dar atunci eram certati. si m-am intalnit cu niste fete care sunt ff bune prietene cu mine dar sunt mai mari si na ca orice baiat le-am imbratisat ( nu le vazusem de mult ) is ea s-a suparat foarte tare si acum nu mai vorbeste cu mine eu i-am spus ca o iubesc etc... si acum cred ca o sa se impace cu fostul iubit dar eu chiar tin la ea! intrebarea este :

Am gresit?

Cum pot sa ma impac cu ea? (mentionez ca ea are 11 ani eu 12) fara mistouri va rog. Mersi!

Răspuns Câştigător
| eevvaa a răspuns:

Da situatie.fai vreo surpriza o cina romantika ceva de genu asta.te va ierta

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca s a suparat pentru ca te iubeste si e geloasa

| deeeliiiaaa a răspuns:

La 11 ani voi va iubiti? ma simt batrana.

| darkimpulse77 explică (pentru deeeliiiaaa):

Am zis fara mistouri si ma rog ce are?