| Xenoverse a întrebat:

Hei TPU, imi place de o fata pe nume Daria si ea e lidera la o biserica crestina iar eu sunt doar participant la biserica. Adevarul este ca eu sunt un om cu dizabilitatii si ea e o fata normala, dar mi se pare ca e de treaba si nu stiu ce vreau sa-i spun ce simt pentru ea.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Eu zic ca este mai bine pe fata dar atunci sa ai spui cand nu este cu prietenele ei pentru ca se rusineaza si mai tare
http://www.andreicrivat.ro/curajul-de-a-spune-ceea-ce-simti/

| Sh4d0w a răspuns:

Spune-i ce simti, unele fete apreciaza sinceritetea mai mult decat infatisarea!