| laurica10lauri a întrebat:

Imi place de un baiat,pe nume Florin,care este cel mai bun la matematica din clasa si are ochi albastrii fermecatori. Eu sunt lidera clasei, si toti din clasa mea ma respecta.Dar nu stiu cum sa vorbesc cu el.Ma tem ca nu sunt genul care flierteaza cu baietii.Dar simt cum ceva ma apropie de el... Cum pot sa-l fac sa ma observe?

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Niste priviri inocente, placute impreuna cu un zambet frumos!
Imposibil sa nu te observe sau sa nu-si dea seama.nu trebuie sa-i spui direct! fi desteapta si folosestete de tacticele femenine!
Succes!

| Azµre a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......t-inspira/

Pune mâna citește și inspirăte!

| brya a răspuns:

Ai putea sa incepi sa vorbesti mai mult cu el, sa-l intrebi ce-i place sa faca, descoasel si afla mai multe. zambestei, glumeste cu el si cu cat veti vorbi mai mult cu atat va avea mai multa incredere in tine si va incepe sa fie atras de tine.

| mimi93 a răspuns:

Dupa cum zici esti lidera clasei nu si toti te respecta e bine asta dar acum depinde ce fel de fete ii plac si lui tie itit place de ele nu dar lui nu se stie, daca vrei sa te observe sti ce trebuie sa faci mie mi se pare ca esti o persoana curajoasa du-te si intra in vorba cu el banalitati il intrebi ce faci, stiu eu orice sa incerci sa legi o prietenie cu respectivul baiat prima data nu areti tot ce simti pentru ele incearca sa fi amica lui si daca totul merge bine a imprieteniti asa poti afla daca ar fi bine sa te implici eotional pentru el sau nu. Succes