| Grazielle a întrebat:

Buna,voiam sa va intreb cum credeti ca as putea sa ii atrag atentia unui baiat din clasa a 11-a, caruia i-am vorbit o singura data pe facebook? funda big grin

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Mai intai baga-te iar cu el in vorba ca sa va cunoasteti mai bine. Incepe prin,,Hei,ai putin timp?'' apoi daca el raspunde,, Da, ce e?'' tu :,, Doar voiam sa stam putin de vorba... am mai discutat si pe facebook, mai stii?'' sau alta metoda ar fi sa dai peste el accidental laughing

| Grazielle explică (pentru drogh):

Pai el s-a bagat initial in vorba cu mine dar cand vorbeam mi-a spus ca inca o iubeste pe fosta lui prietena pe care eu nu o suport.dar el nu stia asta evident

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Bagate in vorba cu el happy fai un cadou de ziua lui sau de craciun.

| neutrino a răspuns:

Trimite-i o fotografie corespunzatoare, si cu siguranta ca-i vei atrage atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei mai vb draga logic

| motan444 a răspuns:

Ma daca pe tine te place deja un baiat si mult dc vrei tu sa ii frangi inima ai auzit de carma happy dai o sansa pustiului care iti zice ce faci pustoaico e pacat sa nu o faci

| Grazielle explică (pentru motan444):

Multi baieti ma plac dar niciunul care sa imi placa mie,stiu cum e sa ai inima franta, dar chiar nu am ce face, pe acel baiat nu prea il pot vedea altfel decat un prieten foarte bun, in plus, baietii de varsta mea sunt foarte imaturi si tocmai de aceea caut un baiat mai mare decat mine.

| Grazielle explică (pentru motan444):

Si cum sa ii dau o sansa acelui baiat daca el nu mi-a spus ca ma place, eu nu pot sa deduc, si normal ca am auzit de karma, dar ea se manifesta in forma "faci rau primesti rau" nu pot sta cu cineva cu forta doar de frica karmei.