| anonim_4396 a întrebat:

In data de 3 Iulie am făcut avort, mi-a venit menstruația, m-a ținut o săptămâna. De atunci și pana acum in luna Septembrie nu am mai avut menstruație. Am stări de somnolenta, stări de greață uneori, sunt foarte balonata de ceva vreme. Tin sa menționez ca am și implant. Se poate sa exista o sarcina? Cine ma poate ajuta cu un răspuns. Mulțumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Prin decembrie parca voiai sa ramai gravida si acum faci avort? laughing

| alexalx1234 a răspuns (pentru Armyanka):

Mulți nu știu să mintă laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat teoretic cat si practic d.p.d.v. medical, este imposibil sa mai poata exista sarcina. In situatia ta este indicat chiar recomandat sa te prezinti la cabinetul ginecologic in care ti s-a efectuat avortul pentru a fi consultata. Daca se poate chiar de medicul care a efectuat intreruperea de sarcina. Multa sanatate!

| Stegman a răspuns:

Implant la cap sau unde? Daca ar durea prostia ar fi Jale.

| Ionela2243 a răspuns (pentru Stegman):

Alo, Alo înainte de a vorbi documentează-te. Uita-te pe internet și vezi ce este un "implant in mana"

| Hbxtj a răspuns:

Daca ai facut avort o sa arzi in iad curva penala ce esti!

| Silviutudor a răspuns:

Fa ti un test pota cine stie