| TeoTEO a întrebat:

Maine merg la o petrecere unde este invitat si baiatul pe care-l placlove strucklove strucklove struck
. Cum ar trebui sa-i atrag atentia? PLZ ajutatI-MA! Cel mai bu raspuns primeste fundita! big grinbig grin

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Imbraca-te cu o rochie frumoasa, eleganta si fii cat mai sociabila posibil. Vorbeste cu lumea, zambeste, fii destinsa, si daca el nu te remarca nici asa poti sa-l inviti chiar tu la dans si astfel primul pas e facut. Mult succes :*

| Ballet a răspuns:

Intra in vorba cu el, fii naturala, si totul o sa vina de la sinehappy