| FamousGirl4 a întrebat:

Mi se intampla ceva de la un timp. Problema este: Am o prietena, cu care nu m-am certat niciodata pentru incredere. Insa, de vreo 3-4 ani, in grupul nostru a mai intrat o fata. Aveam foarte multa incredere in ea, mai mult ca in prima, cu toata ca o cunosteam de mai putin timp. Aveam incredere in ea, ca in parinti. Nu m-am certat cu ea niciodata pana acum. In "saptamana altfel" ea a plecat cu clasa intr-o excursie, iar eu cu prietena mea, ne-am lipit de o alta clasa si am mers cu ei. De atunci, ea s-a schimbat foarte mult. I-a spus unei colege ca nu ne mai suporta, si ca o disperam. Am zis ok. Dar ea continua sa se poarte foarte frumos cu mine, nestiind ca eu stiu ce a spus. Am discutat cu ea, si nu a negat nimic. A zis ca e adevarat, si ca nu ma suporta deoarece TATAL EI NU O LASA SA UMBLE CU NOI (am chiulit o singura data in viata mea, de la dirigentie, desi dirigintele stia ca plec, m-a vazut tatal ei, si a venit la mine dar eu am fugit). Pacat, mie parinti nu imi aleg prietenii.

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Of inca un caz in care parintii se baga aiurea intr-o relatie de data aceasta de prietenie nu sentimentala cum se intampla mai mereu.Nu suport acesti oameni! Mai bine o lasi si nu mai vorbesti cu ea ca nu ai cum sa te milogesti de cineva care nu te suporta! Te pup!

| FamousGirl4 explică (pentru Cristiann25):

Multumesc. Desi, nici nu aveam de gand VREODATA sa ma milogesc de o persoana asa falsa si incompetenta. Funda!

| Cristiann25 a răspuns (pentru FamousGirl4):

Multumesc frumos pentru funda.Pai nu are rost. Daca vrei sa mai vorbim imi poti trimite un PM cu id-ul tau.Si eu sunt intr-o situatie cu o fata din cauza altora.In fine, vorbim.Te pup!

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Încercă să te îndepărtezi tu de ea...
Sau să vă vedeţi pe ˝ ascuns ˝.

| lolylolypops a răspuns:

Asa este, dar totusi incearca sa discuti cu ea sa-si convinga parintii ca nu esti ceea ce pari, daca nu si nu las-o, iti vei gasi pr mai buni, prietenii adevarati spun prima oara in fata nu te barfesc pe la spate si dupa...inventeaza sau nu pretexte! Ai grija de tine, te pup! Succes cu scoala si cu prietenele!

| Niggainparis a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci in aceasta situatie...