| teocica a întrebat:

mie imi cam place de un baiat si cuntem in aceeasi clasa (ne cunoastem de cand aveam 2 ani) si ne intelegem super bine am mers la tenis si apoi ne luam inghetata mergem unul la celalat acasa (mamee noastre sunt foarte bune prietene) as vrea sa imi spuneti cum as putea sa ii dau de inteles ca vreau sa fim mai mult de BFF sau ma place deja?

Răspuns Câştigător
| ruxyruxylove a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar nu te baza pe asta, eu zic ca ar trebui sa incerci sa ii faci complimente, sa incercati sa va uitati la un film de groaza, iar tu sa il strangi in brate la partile infricosatoare, sa il imbratisezi cand va luati ramas bun, eu zic ca o sa mearga. happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Multumeste-te cu ce ai. Nu este deloc putin.

| Anghel96 a răspuns:

Daca are de gand sa fiti impreuna! Va face el primul PAS!