| Magnifique a întrebat:

sunt cu prietenu meu de 7 luni.ieri a fost prima data cand mi-a pus mana pe sanibig grin nu stiam ce sa fac sa il las sa nu il las... dar m-am simtit foarte bine big grin bine prin mangaieri si asa ma mangaia si pe coapse si trecea asa.cu mana si prin alte parti...si nu stiu e bine ca il las?big grin adica dupa 7 luni[el nu vrea sa se culce cu mine, a zis ca ma asteapta oricat e nevoie si chiar nu iil pasioneaza lucrurile astea]el stie zonele in care ma excit si azi i-am zis ca a mai gasit un punct laughing)) si nu stiu daca e bine ca il lasbig grin ce parere aveti?happy [ne cunoastem de 4 5 ani stem impreuna de 7 luni]big grinbig grin

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este destul de cuminte.
Ai grijă să nu-l salte alta.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai peste 17 ani atunci e destul de normal mai ales ca aveti o relatie de 7 luni.

Totusi, cred ca esti constienta ca voi curand veti face sex.Azi te excita, maine te excita si tot asa pana o sa te faca sa iti doresti si gata o sa zici ca ai vrut tu si nu te-a presat, dar nu iti dai seama ca el vrea prin acele atingeri sa te faca sa ii cedezi?!

Daca vrei sa mai ramai virgina, rareste momentele alea!

| tarziu a răspuns:

7 luni? si doar ieri a pus mana pe bomboane? puneti mana unul pe altul... vremea... trece!

| Bunny a răspuns:

Din moment ce tie iti face placere si e corpul tau, ai dreptul sa faci ce vrei.Nu poti sa ii zici "Gata! Stop! Opreste'te ca asa zic cei de pe TPUlaughing" Totusi 7 luni inseamna ceva.Si mai ales il stii de 4-5 ani. Conteaza ceea ce vrei tu si ceea ce te face sa te simti bine.Permite'i atat cat vrei si cu timpul sa mai avansati un nivel si tot asa.happy

| BoBBy a răspuns:

Eu zic sa il lasi happy... daca te face sa te simti bine tongue

| fender92 a răspuns:

E bine. daca va iubiti si va stiti de atata timp.de ce nu? big grin.

Baietilor le place sa pipaie sanii, fundul etc.

Si fetele desigur, se simt bine.

Fundita? puppy dog eyes

| rosto a răspuns:

Daca ai 12 ani, nu. laughing Daca ai asa, peste 17 ani, da de ce nu, mai ales ca iti place si tie.

| bianca a răspuns:

E ok

| GeoBoY a răspuns:

L-ai lasat cam tarziu sa iti puna mana pe sani si restul.
Asta trebuia sa se intample cand de la 1 samptaman
Dar fiecare cu stilul luitongue.
E bine sa il lasi sa te atinga,

| eudemonica a răspuns:

Normal ca trebuie sa il lasi mai ales ca e prietenul tau si in plus sunteti de ceva timp impreuna;-)

| Mihaela_2645 a răspuns:

Fa exact ceea ce simti, dar nu stiu cat o sa mai rezistati asa. Sa nu se consoleze in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il lasa!batting eyelashes

| puppy5 a răspuns:

Eu nu l-as lasa!