| Magnifique a întrebat:

Aseara am pus o intrebare aceasta : http://www.TPU.ro/......sa-il-las/
Astazi, cum noi nu avem nici un secret si nu ne oprim sa ne punem nici o intrebare:D l-am intrebat ce i-a venit sa ma atinga in anumite parti ale corpului si a zambit si mi-a zis :) nu ai zis tu sa le caut[zonele in care ma excit] si fac ba da si cine cauta gaseste :D si a 2a intrebare:D eu cand ma atinge in anumite feluri si asa respir mai repede si mai tare si imi zice ca parca am mers 50 km :))))) si l-am intrebat el dc nu are nici o reactie cand il ating cand il excitt si asa [el imi spune de fiecare data cand se excita sau ceva] si mi-a zis ca nici el nu stie dc nu are reactie:D [baietii cand se excita presupun ca sunt in stare de ejaculare nu?:D la el nu am vazut nimic niciodata:( adica se schimba in fata mea [de pantaloni, boxeri raman pe el] si nu e sa zic ca o are de 2 cm da nu l-am vazut sa reactioneze la ce ii fac sau ceva :( am nevoie de sfaturi :( multumesc! dau fundita si raspunsuri clare si din experienta :D Va pup si multumesc din nou :D

9 răspunsuri:
| valy a răspuns:

laughingpoate doar vrea sa profite de tine. daca tinea la tine.cu siguranta. da ai avut dreptate.corpul uman cand simte ceva placut transmite senzatii si se duc peste tot.chiar si acolo jos.parerea mea este.ca el cauta niste senzatii.sau doamne fereste o fi avand probleme cu jucariahappy

| Pacala a răspuns:

Daca il mangai pe penis e imposibil sa nu observi o diferenta... :p mai mica sau mai mare, desigur. in rest, in cazul baietilor, mai ales la cei un pic mai experimentati, e posibil ca orice mangaieri si sarutari prin alte parti ale corpului sa nu duca la erectia "aluia mic". Daca insisti asupra lui, insa... se schimba situatia :p

| vlaaddd a răspuns:

Poate ca nu l-ai excitat destul incat sa i se scoale...
sau... nu vreau sa ma gandesc...

| Miauti a răspuns:

Sincer nu inteleg nimic

| JuStKid a răspuns:

Dne ce am citit aici nu mai pot d raslaughing...pai pl ...cum dq sa aiba d 2 cmlaughing. nare ce face cu ea sa o taielaughing. si sa ejaculeze nu nici gand. ce iai facut u blowjob sau ce?>dc crezi ca ar trebui sa ejaculeze informativa inainte sa vb prostii! dupa actul sexual ejaculeaza. a da daca e virgin si e un fatalau sigurlaughingbfta!

| Acadeaaa a răspuns:

"baietii cand se excita presupun ca sunt in stare de ejaculare"
pai nu happy se excita si inainte de ejaculare si cand sunt pe punctul de a ejacula de obicei incearca sa se controleze pentru a prelungi momentul de placere, el nu o sa reactioneze niciodata ca tine cand e excitat, dar totusi o reactie trebuie sa aiba. de exemplu un sunet destul de discret, sau sa uite sa te atinga sa te mangaie etc. in acel moment inseaman ca placerea e foarte mare(in momentul in care uita de tine). pai atingel mai tandru, incepe din zonele in care se excita mai putin si incet incet apropiete de zona in care se excita cel mai mult, saruta`l mai pasional, gasesti tuwinking

Bafta :*

| Dulceata_1022 a răspuns:

Eu cred ca daca nu cere nimic de la tine are pe alta si e normal ca la tine sa nu reactioneze cu nimic si daca e asa cum zici tu... el nu se excita! nu ai ce ii face happy de aia nu vrea nimic de la tine daca nici macar nu i se scoala deja mai stai cu el degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erectie = "cand i se scoala"
ejaculare = orgasm
doar nu te astepti sa i se "scoale" una'doua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia bagai mana in pantalon chilot sa vezi cum i se scoala se excita