| Teilor a întrebat:

Hei..va mai pun o intrebare legata de cea precedenta.Nu am avut contact sexual cu iubutul meu doar ca el m-a atins in zona in zona intima si in vagin si presupun ca mai avea lichid preejaculator.La aproximativ 67-68h am luat escapelle, nu am avut aceea scurgere desi au trecut 5 zile de atunci.Mentionez ca cm trecut a fost pe 29 noiembrie..si fapta s-a intamplat pe 27 dec.Sa fac un test de sarcina. Oare pot fii insarcinata..pareri va rog

Răspuns Câştigător
| Radandam a răspuns:

Nu cred ca poti sa fi ramas insarcinata, adica sansele sunt foarte mici, ceva de 5%, nu iti fă griji, eu zic sa fi mai atenta cu jocurile data viitoare, de ramas nu ai ramas insarcinata, dar poti luat un test de la farmacie si sa ti l faci peste 10 zile sa nu te mai gandesti acolo.Ai grija pe viitor.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un test din lume nu va arata acum ceva, pentru ca-i facut inutil, dupa ce ai luat o pastila avortiva.

Pe viitor, retine: testele de sarcian se fac DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala. Nici un test de sarcina nu se face inainte de 21 de zile, fiind facut incorect si inutil.

| Sofer a răspuns:

Desigur ca nu poti sa fi.

| Clytia a răspuns:

Nu