| Zazasingg a întrebat:

Hei voi aveti problema cu iubitul sa vrea sex oral si voi sa nu vreti? Mie mi se pare scarbos

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Incepator!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cupluri si femei mult mai deschise la sex decat tine asa ca ceea ce tie ti se pare scarbos e o placere pentru altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-e scarba de penis, atunci sexul nu e pentru tine.

| kandaraki a răspuns:

Daca nu ii faci deci nu il iubesti!

| AIeXxX a răspuns:

Adica ti greata de penis?
Sa stii ca fata care nu.i face sex oral iubitului inseamnaca nu.l iubeste.

| NameInUse a răspuns (pentru AIeXxX):

Vrajeli de-ale voastre.
Nu-l asculta, fata. Asta e manipulare.

| AIeXxX a răspuns (pentru NameInUse):

Crezi ce vrei...

| AlexLK a răspuns:

Cum am mai spus, nimeni nu te obliga sa faci nimic din ce nu vrei. Daca tu crezi ca poti, poti incerca odata sa te lamuresti cum sta treaba.(am intalnit vreo 2 fete care n-au facut din acelasi motiv si pe urma au descoperit ca le place). Daca nu faci chestia asta e posibil...ca iubitul tau sa caute asta in alta parte.(doar asta sau...si mai departe). Acum tine doar de tine.