| Georgia1234567890 a întrebat:

Heihei, TPU ❤❤. Sunt indragostita la maxim si el ma place, vorbim in fiecare zi si ne alimtam. Cum sa il alint? Ce subiecte de discutie pot sa introduc in discutie? Despre ce sa vobim?

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Salut!
Daca exista atractie intre voi mereu vor fi subiecte de discutie. La inceputul discutiei poate e mai greu sa gasesti un subiect, in rest, restul vin pe parcursul conversatiei voastre.
O zi buna!

| Carmen27 a răspuns:

Puteti vorbi despre lucrurile pe care le aveti in comun, despre filme/seriale, sport(daca vreounul dintre voi este pasionat de sport), situatii care ti s-au parut amuzante, momentul in care v-ati cunoscut..il poti intreba despre familia lui, daca ii plac animalele, etc.