| Gatea_Rucsandra_1990 a întrebat:

Heii dragilor! Mi-am pierdut virginitatea acum o săptămână și ceva cu un băiat pe care îl cunosc de când eram copii (nu am prea ținut legătura), am făcut asta cu gândul ca nu ma pot îndrăgosti de el și ca asa nu o sa am obligații daca e ceva... Surpriza, m-am îndrăgostit de el in ultimul hal. De ceeee?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Doar ti se pare ca te-ai indragostit. Daca ai face sex cu altul, te-ai indragosti si de ăla. Asteapta sa te mai maturizezi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca esti copil ne-maturizat

| mihai69 a răspuns:

Ți-o fi plăcut...
Mno... vezi ce pățești dacă n-ai grijă de chestii?!? Ce mare lucru era să pui virginitatea aia bine, ca să n-o poți pierde?

| SG1995 a răspuns:

Simplu, gradul de atracție fizică între voi fiind mare, (cred că ți se pare sexy), plus noutatea experienței, duc la senzația de-a fi îndrăgostit, mai toți virgini pățesc ăsta, dacă persoana e atractivă. Cu timpul capeți experiență în sex, și nu te mai implici emoțional.

| GouDidodino a răspuns:

Du-te si cauta virginitatea, daca mai stii unde ai pierdut-o si pune-o la loc. O sa-ti treaca instant de indragosteala