| Duutsie a întrebat:

De cateva luni cunosc un baiat care este cu mine la antrenamente si in acelasi liceu. De cateva zile a inceput sa-mi zambeasca mereu cand ne intalnim, sa ma ia in brate. Cand merg la el la clasa sa-mi vizitez o prietena cu care este el coleg, iese mereu pe hol sa ma intrebe ce mai fac. Ieri in schimb, cand am plecat de la antrenament, a pupat o fata pe obraz in semn de ramas bun, deci ar fi ceva normal. Dar am observat ca acea fata se cam tine dupa el, iar el ii acorda de multe ori atentie. Cand am plecat, era pe trotuarul celalalt si m-a strigat sa-l astept, am mers putin impreuna si la un moment dat mi-a zis sa-i spun cand sa intre pe mess sa mai vorbim. Eu nu stiu ce sa cred... Daca ma place sau nu. Colega lui mi-a zis ca nu are prietena si ca nu ar trebui sa-mi fac griji in privinta celeilalte fete. Mi-a explicat ca nu l-a vazut mai deloc stand cu ea. Eu ce sa inteleg?

2 răspunsuri:
| killer156 a răspuns:

Pai un pupic pe obraz nu e cine stie ce dar daca simti ceva pentru el spune-i ca sa nu fie prea tarziu. Apropo te place.

| Duutsie explică (pentru killer156):

Multumesc mult pentru raspunsul sincer. O sa incerc sa vorbesc cu el. kiss